Ranking najlepszych regałów magazynowych

Home Najlepszy ranking regałów magazynowych

Najlepszy ranking regałów magazynowych

Kategoria produktów: Najlepszy ranking regałów magazynowych

Regały półkowe Future Logistics są wykorzystywane do składowania ładunków kartonowych lub pojemnikowych przeznaczonych do kompletacji.Posiadają możliwość łączenia pod kątem 90 stopni.Mogą być wykorzystane w formie przepływowej (łoża rolkowe) co zapewnia idealną rotacje towaru (system FIFO). Towar na wejściu jest pobierany jako pierwszy na wyjściu.

Najlepszy ranking regałów magazynowych

Kategoria produktów: Najlepszy ranking regałów magazynowych

Regały paletowe składają się z bocznych stojaków z belkami wzdłużnymi i poprzecznymi, służącymi jako podstawa do składowania towarów na palecie. Do ich obsługi wykorzystywane są wózki widłowe podnośnikowe, przy doborze których należy zwrócić uwagę na ich korytarz roboczy. Regały paletowe są idealnym wyborem w przypadku potrzeby składowania produktów umieszczonych na paletach.

Najlepszy ranking regałów magazynowych

Kategoria produktów: Najlepszy ranking regałów magazynowych

Regały wspornikowe Future Logistics najlepiej sprawdzają się przy składowaniu długich ładunków, jak np.: rury, płyty, arkusze blach. W zależności od ciężaru ładunku można zastosować lekki, średnio ciężki lub nawet ciężki wariant systemu. Każdy z wariantów umożliwia składowanie jedno lub dwustronne.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty na Najlepszy ranking regałów magazynowych. Wyposażamy firmy w urządzenia i akcesoria magazynowe. Zapewniamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanych produktów.

Najlepszy ranking regałów magazynowych – Future Logistics

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest firma Future Logistics z siedzibą w Gliwicach przy ul. Robotniczej 2. Dane wprowadzone do formularza kontaktowego będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie/realizację oferty handlowej.

Polityka prywatności

Dane kontaktowe

Future Logistics
Michał Zapart

 

Biuro:
ul. Robotnicza 2
44-100 Gliwice,
(teren GZUT Gliwice)

 

 

Kontakt w sprawie regałów, ścianek, ogrodzeń, podestów, systemów rurowych, bram przemysłowych

 

Kontakt w sprawie opakowań, akcesoriów magazynowych, wózków, mebli metalowych

 

Siedziba:
ul. Szafirowa 57H/10;
44-121 Gliwice
NIP 631 246 31 09