Bariery betonowe

Szczegóły dotyczące produktu

Bariery Betonowe
  • Materiał: beton klasy C35/45, stal zbrojeniowa
  • Metoda produkcji: wibrowane, odlew

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Bariery betonowe producent

Bariery betonowe zazwyczaj stosowane są na drogach, gdzie oddzielają place, parkingi, często służą do wydzielenia konkretnej przestrzeni, a także sprawdzają się jako oddzielenie dwóch różnych pasów jezdni. Bariery betonowe ochronne, nazywane niekiedy także drogowymi. Bariery te stosuje się zazwyczaj w celu odseparowania jakiejś niebezpiecznej przestrzeni od całej reszty. Pozwalają one na ochronę pracowników na magazynach, którzy przez przypadek mogą mieć styczność z niebezpiecznymi maszynami, a w wyniku stracić zdrowie albo życie.

Podstawowy celem barier ochronnych jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego właśnie tak często stykamy się z określeniem, iż jest to bariera drogowa. Bariery często stosuje się w miejscach, w których niektóre manewry, takie jak przejechanie poza krawędź drogi bądź przekroczenie pasa rozdzielające jezdnie może stanowić ogromne niebezpieczeństwo dla ludzi, użytkowników drogi i pieszych. Niekiedy bariery betonowe stosuje się również na wiaduktach, nasypach oraz w przypadku innych obiektów stanowiących zagrożenie, takich jak słupy, budynki.

Bariery betonowe Future Logistics to fantastyczne produkty, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. W naszej firmie oferujemy bariery wykonane z betonu klasy C35/45 połączone ze stalą zbrojeniową, co sprawia, że konstrukcje te są niezwykle wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne.

Bariery betonowe cena

Tradycyjna bariera betonowa malowana w czarno-żółte pasy dwustronna o wymiarach 200 cm x 55 cm x 81 cm to koszt ponad 1000 zł. Jest to znaczy wydatek, jednak w przypadku ruchu drogowego nie ma nic bardziej cennego, jak ludzkie życie i zdrowie. Bariery betonowe niejednokrotnie uchroniły przed niespodziewanymi wypadkami. W Future Logistics oferujemy prawidłowo wykonane, zaprojektowane i odlane bariery betonowe przy pomocy wibrowania. Tego rodzaju produkty pozwalają na wprowadzenie pojazdu na tor ruchu przy możliwie jak najmniejszych zagrożeniu dla innych.

Betonowe bariery ochronne

Betonowa bariera ochronna to rewelacyjny produkt do magazynów i hal produkcyjnych. Sprawdzi się tam, gdzie nie chcemy stawiać odbojnic lub uważamy, że jest to za mało i nie da sobie rady w przypadku zabezpieczeń naprawdę ciężkich maszyn. Bariery ochronne betonowe można stosować w celu wyznaczenia ciągu dla pracowników. Z ich pomocą można również zabezpieczyć drogę dla wózków widłowych oraz śmiało można ogrodzić niebezpieczne maszyny, które są swego rodzaju niebezpieczeństwem dla pracowników. Bariera ochronna nie pozwoli żadnej maszynie na kółkach stoczyć się i skrzywdzić ludzi pracujących na magazynie. Bariery ochronne betonowe mogą zostać użyte zarówno we wnętrzu hali produkcyjnej, jak i na zewnątrz. Bariery te świetnie spisują się podczas wyznaczania placów. Jeśli na zewnątrz także pracują niebezpieczne maszyny, a klienci niejednokrotnie przyjeżdżają po swój towar, warto szczelnie odgrodzić parking od placu z maszynami, by nie doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Bariera betonowa jednostronna

Bariery betonowe dwustronne znane są głównie z dróg, jednak na rynku istnieją także bariery betonowe jednostronne. Taka bariera zajmuje o połowę mniej miejsca, niż bariera dwustronna, co jest znacznie lepszym rozwiązaniem w przypadku magazynów o ograniczonej powierzchni oraz hal produkcyjnych, w których jest kłopot ze składowaniem i przemieszczaniem się. Bariera jednostronna uniemożliwi niebezpiecznym maszynom przemieszczanie się w niekontrolowanym warunkach, podobnie jak spieszącym się pracownikom nie pozwoli wejść wprost pod maszynę. Bariery te to fantastyczny wybór dla wszystkich zainteresowanych, u których nie sprawdziły się odbojnice, barierki, pachołki z taśmą czy kasety naścienne z taśmą odgradzająca. Ponadto nie każdy magazyn ma możliwość usytuowania kaset naściennych lub odbojników, które wymagają bardzo dobrego posadowienia. Bariery betonowe jednostronne czy dwustronne wystarczy usytuować w konkretnym miejscu i gotowe.

Bariery betonowe wymiary

Bariera betonowa wymiary – najpopularniejsza bariera betonowa ma wymiary 200 cm x 55 cm x 81 cm, a jej waga przekracza tonę. Jednak na rynku znaleźć można również bariery o innych wymiarach, mianowicie 200 cm x 86 cm x 55 cm, 200 cm x 86 cm x 45,8 cm oraz 200 cm x 81 cm x 45,3 cm.

Jeśli chcesz zamontować w swoim magazynie lub hali produkcyjnej betonowe bariery ochronne, które zagwarantują zarówno Tobie, jak i Twoim pracownikom wyłącznie bezpieczną pracę, koniecznie skontaktuj się z nami i skonkretyzuj swoje wymagania. Chętnie zajmiemy się Twoim zamówieniem i stworzymy dla Ciebie najlepszej jakości bariery betonowe z wykorzystaniem najlepszych materiałów, jakie istnieją na rynku.

Future Loogistics to wyjątkowa firma, otwarta na wyzwania, która dla Ciebie i każdego innego zainteresowanego klienta stworzy trwałe, wytrzymałe bariery betonowe dwustronne, jak i jednostronne. Skorzystaj z naszej przystępnej oferty, by zagwarantować sobie i swoim pracownikom bezpieczeństwo i spokój ducha.

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie