Kaseta naścienna 5,0 m

Szczegóły dotyczące produktu

Kaseta Naścienna 5m

Zestaw składający się z kasety naściennej z taśmą odgradzającą o długości 5 m oraz zaczepu ściennego. Obudowa kasety wykonana z tworzywa sztucznego w kolorach: czarnym, żółto-czarnym, czarno-czerwonym. Zaczep ścienny wykonany z tworzywa w kolorze czarnym.

Pozostałe informacje:

  • Taśma o długości 5 m i szerokości 50 mm
  • Kolor taśmy: żółto-czarny, biało-czerwony (ostrzegawczy)
  • Montaż za pomocą wkrętów
  • Wymiary kasety: 145x95x90 mm (wys.x szer.x
  • Waga: 0,5 kg

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie

Szukasz największego asortymentu doskonałej jakości akcesoriów magazynowych? Świetnie się składa! W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko to, czego tylko potrzebujesz! Przekonaj się, że zakup kaset naściennych najwyższej jakości nie stanowi teraz najmniejszego problemu. Poznaj chętnie kupowany zestaw składający się z kasety naściennej z taśmą odgradzającą o długości 5 m oraz zaczepu ściennego. Obudowa kasety wykonana z tworzywa sztucznego i jest dostępna w kilku kolorach: czarnym, żółto-czarnym, czarno-czerwonym. Zaczep ścienny wykonany został zaś z tworzywa w kolorze czarnym.
Zdecyduj się na zakup profesjonalnych akcesoriów magazynowych. Wybierz najlepszą jakościowo kasetę naścienną z taśmą o długości 5 m i szerokości 50 mm. Pełna satysfakcja z udanych zakupów w naszym sklepie gwarantowana!
Pozostałe informacje:
– Taśma o długości 5 m i szerokości 50 mm
– Kolor taśmy: żółto-czarny, biało-czerwony (ostrzegawczy)
– Montaż za pomocą wkrętów
– Wymiary kasety: 145x95x90 mm (wys.x szer.x
– Waga: 0,5 kg