Słupek blokujący

Szczegóły dotyczące produktu

Barierka techniczna to produkt wykorzystywany do oddzielania i zabezpieczania ciągów komunikacyjnych na przestrzeniach otwartych – na przykład na parkingu, oraz na terenach różne rodzaju obiektów technologicznych, magazynowych czy przemysłowych. W zależności od zapotrzebowania klienta modele barierek technicznych różnią się materiałami wykonania, grubością, rozmiarami oraz sposobem montażu.

Pośród najpopularniejszych barierek wyróżniają się te żółte, wykonane z rur, które oklejono czarną taśmą, tworząc wzór pasków, które dzięki dobrej widoczności podnoszą poziom bezpieczeństwa pracowników hal przemysłowych podczas codziennej pracy z maszynami ciężkimi, takimi jak wózek widłowy.

Mimo tego, że wśród najpopularniejszych rozmiarów barierek technicznych znaleźć można te o średnicy 48,3 mm czy 76,1 mm, na życzenie klienta możliwe jest wykonanie produktu o średnicy i wymiarach podanych w zamówieniu.

Barierki techniczne – wykorzystanie

W zależności od potrzeb barierki można podzielić na te o łatwym systemie montażowym, które w prosty sposób można zamontować i zdemontować, gdy przyjdzie taka potrzeba oraz takie, które charakteryzują się dużą solidnością i sprawdzą się przy zabezpieczaniu terenu przed uszkodzeniami mechanicznymi maszyn o dużej masie.

Wybierając barierki do zabezpieczenia terenu hali przemysłowej czy technologicznej, warto wybrać taki model, który został oklejony odblaskową taśmą. Dzięki takiemu zabiegowi barierki będą lepiej widoczne, co dodatkowo zabezpieczy teren i poruszających się po nim ludzi oraz maszyny przed wypadkami i uszkodzeniami.

Decydując się na barierki do ochrony terenu na świeżym powietrzu, należy wziąć pod uwagę warunki atmosferyczne. Ze względu na różnorodne warunki pogodowe – gorąco, deszcz, śnieg, bardzo wysoki i niskie temperatury – rozsądnym wyjściem jest zakup barierek dodatkowo pokrytych przed malowaniem cynkiem, co podnosi ich wytrzymałość i zapewnia, że posłużą na dłużej. W tym wypadku, szczególnie na parkingach, również warto wybrać barierki techniczne wyposażone w warstwę odblaskową.

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie

503 916 152

biuro@futurelogistics.pl