Odbojnica liniowa

Szczegóły dotyczące produktu

Odbojnica Liniowa

Odbojnica liniowa stosowana jest na terenie parkingów oraz zakładów przemysłowych gdzie potrzebne jest zabezpieczenie maszyn i urządzeń linii produkcyjnej oraz elementów konstrukcyjnych hal. Skutecznie chroni przed uszkodzeniami wywołanymi najazdem wózków widłowych.

Odbojnica wykonana z rury fi 60,3 mm, różnej wysokości i długości, lakierowana proszkowo na kolor żółty, oklejona pasami z czarnej foli odblaskowej.

Produkt wykonywany pod indywidualne zamówienie.

Rozmiary na życzenie Zamawiającego.

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie

Szukasz najbogatszego wyboru profesjonalnych akcesoriów magazynowych? Świetnie się składa! W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu znajdziesz wszystko to, czego tylko potrzebujesz. Wśród najczęściej kupowanych produktów wyróżnić należy z pewnością profesjonalne odbojnice przemysłowe, w tym odbojnice linowe. Chcesz dowiedzieć się, w jakich miejscach produkty te znajdują najczęściej zastosowanie?
Odbojnica liniowa stosowana jest na terenie parkingów oraz zakładów przemysłowych, gdzie potrzebne jest zabezpieczenie maszyn i urządzeń linii produkcyjnej oraz elementów konstrukcyjnych hal. Skutecznie chroni przed uszkodzeniami wywołanymi najazdem wózków widłowych.
Odbojnica wykonana z rury fi 60,3 mm, różnej wysokości i długości, lakierowana proszkowo na kolor żółty, oklejona pasami z czarnej foli odblaskowej.
Produkt wykonywany pod indywidualne zamówienie, z gwarancją pełnej satysfakcji z zakupów.
Rozmiary na życzenie Zamawiającego. Zapraszamy do dokonywania zakupów w naszym sklepie – warto postawić na najwyższą jakość produktów!