Odbojnica narożna

Szczegóły dotyczące produktu

Odbojnica Narożna

Odbojnica narożna sprawdza się do zabezpieczenia ścian, urządzeń, szlaków komunikacyjnych w halach produkcyjnych, magazynowych itp. Odbojnica narożna równoramienna wykonana jest z rury fi 60,3 mm, różnej wysokości i długości, lakierowana proszkowo na kolor żółty,oklejona pasami z czarnej foli odblaskowej.

Dostępne różne wymiary.

Produkt pod indywidualną wycenę.

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie

Interesuje Cię dostęp do najbogatszego wyboru profesjonalnych akcesoriów magazynowych? Świetnie się składa! W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu znajdziesz wszystko to, czego tylko potrzebujesz. Wśród najczęściej kupowanych produktów wyróżnić należy z pewnością profesjonalne odbojnice przemysłowe, w tym odbojnice narożne. Chcesz dowiedzieć się, w jakich miejscach produkty te znajdują najczęściej zastosowanie?
Odbojnica narożna świetnie sprawdza się do zabezpieczenia ścian, urządzeń, szlaków komunikacyjnych w halach produkcyjnych, magazynowych i miejscach podobnych wymienionym. Odbojnica narożna równoramienna wykonana jest z rury fi 60,3 mm, może być różnej wysokości i długości, najczęściej się lakierowana proszkowo na kolor żółty oraz oklejona pasami z czarnej foli odblaskowej.
W naszym sklepie dostępne są różne wymiary profesjonalnych odbojnic przemysłowych, w tym odbojnic narożnych.
Prezentowany produkt podlega indywidualnej wycenie.
Zapraszamy do dokonywania zakupów w naszym sklepie – warto postawić na najwyższą jakość produktów!