Nasza oferta

Kompleksowa oferta w jednym miejscu

Pachołek ostrzegawczy z taśmą 10 m

Pachołek ostrzegawczy z taśmą 7,5 m

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Pachołek z taśmą

Pachołek z taśmą to jeden ze sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko na drodze, ale również w zakładzie pracy, gdzie obok samych pracowników znajdują się duże, a czasem nawet niebezpieczne maszyny. Pachołki z taśmą odgradzającą świetnie sprawdzają się podczas wydzielania przestrzeni zarówno na zewnątrz obiektu, jak i w jego wnętrzu. Pachołki z taśmą zazwyczaj wykonane są z gumy lub niezwykle wytrzymałego tworzywa PCV. Do zalet tego rozwiązania zaliczyć można chociażby fakt, iż pachołki cechują się stabilnością oraz brakiem przesuwania się. Zajmują mniej miejsca niż bramki czy odbojniki, są mobilne, dlatego nie zawsze muszą stać w jednym miejscu. Wedle potrzeb można je przenosić, jednak zależy to od faktu, czy maszyna zmienia co jakiś czas swoje położenie czy nie.

Pachołki z taśmą wykonane z tworzywa PCV charakteryzują się rewelacyjną odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Tworzywo to bardzo łatwo się odkształca, także nawet nadepnięcie na niego, czy najechanie kołem samochodu nie jest w stanie go zniszczyć. Trwałość oraz wytrzymałość w wielu sytuacjach to niezaprzeczalne walory tego rozwiązania.

Pachołki z taśmą sprawdzają się świetnie również na drodze. Kojarzą nam się właśnie głównie z wypadkami drogowymi lub zabezpieczeniem miejsca wypadku. Są skuteczne także na jezdni. Zazwyczaj wyposażone są w taśmy długości 7,7 m oraz 10 m. Pachołki doskonale radzą sobie jako odgrodzenie miejsca wysokiego napięcia, ogrodzenie miejsc, gdzie ludzie pracują na wysokościach (nigdy nie wiadomo, czy z kilku pięter nie spadnie na głowę coś ciężkiego), czy podczas rozładunków towarów.

Pachołki z taśmą odgradzającą cechują się niewielką wagą, dzięki której można je śmiało przenosić z miejsca na miejsce, w zależności od potrzeb. Pachołki są także bardzo łatwe w przechowywaniu, gdyż można je nałożyć na siebie, jeden na drugi i w ten właśnie sposób przechowywać.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz rewelacyjne pachołki z taśmą. W asortymencie znajdują się pachołki ostrzegawcze z taśmą 100 cm, pachołki ostrzegawcze z taśmą 75 cm. Produkty te różnią się między sobą wysokością oraz długością taśmy ostrzegawczej. Jedne posiadają taśmę o długości 6 m, zaś drugie mogą pochwalić się taśmą o długości 10 m.

Pachołek ostrzegawczy z taśmą odgradzającą świetnie spisze się w halach produkcyjnych, na magazynach, ale również na lotniskach, parkingach czy w garażach. Jest to szybkie i skuteczne zabezpieczenie przed niefortunnym ruchem, przed wejściem pod niebezpieczną maszynę, która może być zagrożeniem dla zdrowia i życia człowieka. 

Pachołek z taśmą odgradzającą to sposób na zabezpieczenie konkretnego miejsca. Taśma skutecznie zatrzyma człowieka, niezależnie od jego intencji. W pachołkach tych zastosowano bardzo wytrzymałą taśmę w kolorze czarno-żółtym. Dzięki nim bez przeszkód można zabezpieczyć teren, na który jest zakaz wejścia. Pachołki mogą śmiało wyznaczać odpowiedni teren do chodzenia, jednocześnie wstrzymując przed wejściem na niebezpieczną powierzchnię. Słupki ostrzegawcze w postaci pachołków występują w różnych wariantach na rynku. Z pewnością jednak zasługują na naszą uwagę, gdyś jest to jedna z tańszych form zabezpieczenia, jedna z solidniejszych, a przy okazji mobilnych, dzięki czemu tak naprawdę żadne miejsce nie musi zostać stale odgrodzone, nie jest to decyzja na lata.

Pachołki z taśmą posiadają dosyć ciekawą konstrukcję. Od dołu przypominają tradycyjny pachołek, jakiego używa się często w zdarzeniach drogowych, jednak o góry, zamiast tradycyjnego zakończenia, jest specjalna głowica wyposażona w taśmę ostrzegawczą, odgradzającą. Kaseta ta posiada specjalny mechanizm zwijający, który pozwala na łatwe zwinięcie taśmy podczas demontowania odgrodzenia. Głowica znajdująca się na szczycie pachołka pozwala an trzykierunkowe mocowanie taśmy, które pochodzą z innych pachołków. Takie rozwiązanie pozwala tworzyć obszary o różnych kształtach. Takie ogrodzenia sprawdzą się, kiedy w dość newralgicznym miejscu został wysypany żwir, piasek czy inny materiał. Słupek może śmiało odgrodzić te powierzchnię tworząc wokół niej kwadrat, prostokąt, pięciokąt czy sześciokąt, w zależności od tego, jak duża jest ta powierzchnia oraz ile pachołków mamy do dyspozycji.

Pachołek z taśmą odgradzającą jest produktem bardzo podobnym do kasety naściennej, jednak w jej przypadku mówimy o stałym zamontowaniu, podczas kiedy jedną z zalet pachołka jest jego mobilność i możliwość przestawienia w każdej chwili. Pachołka z taśmą można wykorzystać w zasadzie wszędzie, zaś kaseta naścienna wymaga ściany, by mogła zostać przymocowana, bądź słupka, by zamocować ją za pomocą specjalnej obejmy.

Jeśli zastanawiasz się nad wykorzystaniem pachołków z taśmą w swojej hali przemysłowej lub hali magazynowej, koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybierz najbardziej pasujący wariant. Możemy zaoferować pachołki wykonane z materiałów najwyższej jakości, które jednocześnie charakteryzują się dość niską ceną. Pachołki z taśmą odgradzającą to doskonała propozycja dla osób, które znacznie przychylniej podchodzą do ogrodzeń mobilnych, aniżeli montowanych na stałe.

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie