Palety plastikowe

Szczegóły dotyczące produktu

Palety Plastikowe

Specjalizujemy się w dostarczaniu różnego typu palet plastikowych. Dysponujemy szeroką gamą palet o różnych parametrach technicznych, użytkowych oraz wykonania. Oferujemy palety przemysłowe, euro i pół-palety: pełne, ażurowe, higieniczne (atest PZH), eksportowe, wyposażone w płozy lub stopy, o różnych nośnościach.

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Palety plastikowe – rodzaje

Palety plastikowe, czyli palety z tworzywa sztucznego to kolejny typ produktów do przechowywania i magazynowania. Świetnie sprawdzają się zarówno w przemyśle spożywczym, jak i ogrodniczym czy farmaceutycznym. Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie bardzo ważna jest higiena i jej nieustanne utrzymanie na wysokim poziomie. Palety z tworzywa sztucznego to zazwyczaj wysokiej jakości produkty, które jako jedyne mogą mieć kontakt z żywnością, z którą później styka się człowiek.

Palety plastikowe są odporne na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatury. Z tego właśnie powodu stanowią fantastyczną alternatywę dla palet drewnianych. Dodatkowym atutem palet z tworzywa sztucznego jest odporność na kwasy, rozpuszczalniki, chemikalia, warunki atmosferyczne, a także bakterie. Ogromnym walorem tego typu palet jest ich łatwe czyszczenie. Nie odkształcają się, nie odbarwiają, a dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji są odporne także na uszkodzenia.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz głównie palety plastikowe przemysłowe, palety euro oraz pół-palety w wydaniu pełnym, higienicznym, czyli posiadające specjalny atest Polskiego Zakładu Higieny, ażurowe, wyposażone w płozy lub stopy, palety eksportowe oraz różniące się od siebie nośnością.

Palety plastikowe euro

Ważnymi paletami w przemyśle i transporcie są palety euro. Oznacza to, że posiadają specjalne wymiary ustanowione przez Unię Europejską, które obowiązują w całej strefie Schengen oraz nadają się do składowania nie tylko w polskich magazynach, ale również za granicą, o ile taki magazyn jest dostosowany do standardów europejskich. Europalety plastikowe charakteryzują się znanymi wszystkim wymiarami, tj. 1200 mm x 800 mm.

Palety plastikowe H1

Wśród palet plastikowych euro znajdują się palety charakteryzujące się perforowaną podstawą. Ona właśnie sprawia, że produkty te mają swoją osobną nazwę – Euro H1. Perforowana podstawa zapewnia odpowiednią cyrkulacje powietrza, co jest ważne głównie w przypadku przewożenia żywności. Ażurowa podstawa gwarantuje znacznie lepsze chłodzenie ładunku oraz doskonałe doprowadzanie wilgoci. Palety plastikowe H1 wprowadzone zostały na rynek dopiero w 2016 roku, jednak mimo tak krótkiego stażu są niezwykle popularne. Europalety H1 wyposażone zostały w boczną obręcz o wysokości 7 mm, co wpływa na bezpieczeństwo ładunku.

Palety plastikowe pełne

Choć bardzo znane i lubiane są palety plastikowe ażurowe, palety plastikowe pełne również są często stosowane. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które posiadają liczny asortyment, jednak nie stać ich, by inwestować w drogie palety metalowe czy palety drewniane. Palety plastikowe pełne fantastycznie sprawdzają się w branży logistycznej, cechują się bardzo dużą wytrzymałością, a wszystko to dzięki użytym materiałom wysokiej jakości. Palety plastikowe pełne to także zwiększone bezpieczeństwo użytkowania, gdyż w przeciwieństwie do palet drewnianych, palety plastikowe nie posiadają drzazg, które mogłyby wbić się w skórę.

Palety plastikowe 120×80

Palety plastikowe 120×80 cm to typowe wymiary europalety. Stosować je można w transporcie między krajami. Świetnie spisują się głównie na terenie Europy, jeśli inni użytkownicy korzystają ze specjalnych magazynów modułowych konstruowanych specjalnie pod wymiary europalet.

Palety plastikowe producent

W Future Logistic otrzymasz fantastycznej jakości palety plastikowe, które potrafią spełnić wszystkie wymagania zainteresowanych klientów. Palety z tworzywa sztucznego powstają z produktów najlepszej jakości. Staranność wykonania sprawia, że palety plastikowe są jednymi z najlepszych, a przy okazji jednymi najtańszych. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w palety wysokiej jakości i wyjątkowej nośności, koniecznie zamów je u nas!

Palety plastikowe ceny

Tradycyjne palety plastikowe o standardowych wymiarach to stosunkowo niewielki koszt. Europaleta wykonana z tworzywa sztucznego to koszt ok. 400 zł. W przypadku większych wymiarów cena rośnie, jednak nie są to zbyt duże koszty w porównaniu z paletami metalowymi. Palety plastikowe – cena zazwyczaj jest tak atrakcyjna, iż wiele osób wybiera właśnie je do swoich magazynów.

Palety plastikowe produkcja

Palety plastikowe produkowane są ze specjalnych tworzyw sztucznych, które jednocześnie są znacznie lżejsze niż palety drewniane, a ponadto niezwykle wytrzymałe. 

Palety plastikowe skup

Palety plastikowe nie ulegają recyklingowi, podobnie jak palety drewniane czy metalowe. Z tego powodu zazwyczaj się je skupuje. Palety plastikowe są łatwe z utrzymaniu czystości, a przy okazji odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego można je skupować i ponownie sprzedawać jako używane lub wypożyczać.

Palety plastikowe skup cena

Palety plastikowe – sprzedam – wiele takich ofert widnieje w sieci. Warto jednak wybierać nie pod względem ceny, a jakości i wytrzymałości, jaka naprawdę nas interesuje. Jeśli chcesz wyposażyć swój magazyn, astronomię lub sklepy i apteki w dobrej jakości palety plastikowe, koniecznie skorzystaj z naszej oferty! Future Logistics to firma otwarta na propozycje ze strony klientów, z przyjemnością podejmującą nowe wyzwania.

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie