Wózki do transportu pojemników

Szczegóły dotyczące produktu

Wózki do transportu pojemników

Wózki transportowe z tworzywa sztucznego służą do składowania w stosach i przemieszczania pojemników różnego rodzaju i wielkości.

Charakterystyka

Krawędź zewnętrzna wokół wózka chroni pojemniki przed zsunięciem. Widełki kół mogą być wykonane z twardego tworzywa ABS, ze stali galwanizowanej elektrolitycznie lub nierdzewnej.

Koszt transportu zależny od ilości.

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Wózek do transportu pojemników gn

Wózek do transportu pojemników gn to fantastyczne rozwiązanie, jeśli chcemy przewieźć pojemniki składowane w stosach z jednego pomieszczenia do drugiego, bez konieczności przenoszenia ich jeden po drugim. Choć ten produkt jest bardzo niepozorny, jest w stanie udźwignąć naprawdę duże ciężary. Wózki tego typu pasują do pojemników w formacie Euro i nie tylko. Pojemniki układane na wózkach mogą jednocześnie tworzyć stos, który nie chwieje się, jest bardzo stabilny, a przy okazji niezwykle pomocny podczas układania towarów.

Wózki transportowe zazwyczaj dostosowane są do transportu pojemników razem dających masę ok. 300 kg. Specjalnie zaprojektowana krawędź wokół wózka skutecznie chroni pojemnik przez niekontrolowanym zsunięciem się na ziemię. Wózek wykonany jest z twardego tworzywa ABS lub ze stali galwanizowanej elektrolitycznie bądź ze stali nierdzewnej.

Wózki do transportu pojemników plastikowych to standardowe wyposażenie hal magazynowych, hal przemysłowych, jednak stosowane są także w hotelach, stołówkach, w szpitalach oraz w warsztatach. Wózki posiadają cztery koła, bardzo silne i zwinne, dzięki czemu kierowanie wózkiem nawet z naręczem pojemników nie jest wcale trudne ani skomplikowane. Wózki te przystosowane są do przewożenia kuwet warsztatowych oraz ich porządkowania. Mobilne wózeczki do transportu doskonale sprawdzają się także w przypadku ciężkich pojemników. Ich zastosowanie jest niezwykle łatwe, a praca z nimi przyjemna i efektywna. Komfortowe transportowanie produktów przy pomocy wózka z pewnością daje więcej satysfakcji, aniżeli ich przenoszenie z miejsca na miejsce, co jednocześnie niekorzystnie wpływa na zdrowie, zwłaszcza na kręgosłup.

Solidna konstrukcja wózków do transportu pojemników zapewnia bezpieczeństwo przewożenia towarów, dzięki czemu nawet kilkusetkilogramowe zamówienie można z łatwością dostarczyć z jednego pomieszczenia do drugiego.

Wózki transportowe do pojemników gn oferowane w naszym sklepie to produkty tworzone i kreowane zgodnie z wszelkimi prawami i normami Unii Europejskiej. Wózki te spełniają wszelkie normy, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w pracy i może z nich korzystać nawet drobna kobieta. Do produkcji naszych wózków użyte zostały materiały najwyższej jakości. Całość została połączona z ogromną starannością, by zagwarantować trwałość, wydajność, wytrzymałość godną swojej ceny. Wózki do transportu pojemników gn to strzał w dziesiątkę, jeśli waga towarów znacznie obciąża organizm pracowników, a inne wózki o większym gabarycie są zbyt ciężkie lub nie mieszczą się w tradycyjnych magazynowych korytarzach.

Wózek do transportu pojemników euro

Wózek do transportu pojemników typu euro to lekki, niewielki, niepozorny produkt, który znajdziemy obecnie praktycznie w każdym magazynie oraz w każdej hali przemysłowej. Wózek ten stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia magazynów, warsztatów, sklepów i hurtowni. Jest wręcz nieodzowny wszędzie tam, gdzie przechowywane są towary i produkty różnego rodzaju. Bez wózków metalowych bądź plastikowych przeznaczonych do transportu pojemników, codzienna praca uległaby znacznemu utrudnieniu, zahamowaniu. Wózki mogą występować w różnych rozmiarach, jednak najpopularniejszym jest wózek do transportu pojemników typu eur.

Wózek do transportu tych pojemników całkowicie eliminuje konieczność posiadania zbyt ciężkich, zbyt topornych, a przy okazji zbyt wielkich gabarytowo na zbyt wąskie korytarze magazynowe wózków przemysłowych wyróżniających się dość skomplikowaną technologią. Wózek ten pozwala na układanie pojemników jeden na drugim. Specjalna ramka wytworzona w czasie produkcji nie pozwala na zjechanie pojemników i wywrócenie się całego załadunku.

Wózek transportowy wyprodukowany  został z myślą o przewożeniu niewielkich, małych elementów. Nie oznacza to, że praca na magazynie jest ograniczona, wręcz przeciwnie. Wózek ten sprawdzi się w wielu miejscach, w wielu okaże się praktycznie nieodzowny, a przy okazji jego trwałość wynikająca z zastosowania samych najlepszych materiałów okaże się nieoceniona.

Wózek do transportu pojemników typu euro jest ergonomiczny, wyposażony w lekko poruszające się kółka, które zwinnie, szybko zmieniają kurs, jeśli tylko człowiek tego chce. Ponadto wózki te cechują się dużą nośnością, czego nie powiedziałby nikt, kto pierwszy raz widzi je na oczy. Dwa koła stałe i dwa koła skrętne ułatwiają szybkie manewrowanie pomiędzy regałami, biurkami czy ludźmi.

Jeśli poszukujesz wytrzymałego, charakteryzującego się pokaźną nośnością wózka, który świetnie spisze się także jako pomoc w pracy kobiety, koniecznie postaw na wózki do transportu pojemników typu eur z naszej firmy. Oferujemy najlepszej jakości wózki wykonane z wykorzystaniem tylko dobrych materiałów. Są wytrzymałe, świetnie radzą sobie w małych przestrzeniach, są zwrotne, a przede wszystkim pozwalają na przewożenie dużych ciężarów jednym kursem. Wózki transportowe Future Logistics to strzał w dziesiątkę dla Twojego magazynu czy hali produkcyjnej!

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie