Nasza oferta

Kompleksowa oferta w jednym miejscu

Pas transportowy 6,0m

Pas transportowy 8,0m

Pas transportowy 10,0m

Pas transportowy 12,0m

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Pasy transportowe rodzaje

Pasy transportowe są jedną z najpopularniejszych metod zabezpieczania przewożonego ładunku. Zazwyczaj wykonane są z wysokiej jakości taśm poliestrowych odznaczających się niezwykle duża wytrzymałością. Pasy transportowe – sklep nasz oferuje ich bardzo dużo, można znaleźć w ofercie wiele ciekawych typów pasów transportowych, które pozwalają w łatwy, bezpieczny i skuteczny sposób zabezpieczyć lżejsze i cięższe ładunki na przyczepie, samochód na lawecie czy paczki w ładowni samochodu dostawczego.

Pasy transportowe – jak używać? Wystarczy posługiwać się nimi według dołączonych instrukcji obsługi. Pasy transportowe różnią się w użytkowaniu ze względu na rodzaj. Mają możliwość mocowania od 0,7 tony aż do 10 ton. Dostępne są w przeróżnych konfiguracjach – w asortymencie naszego sklepu znajdziesz pasy transportowe z napinaczem, jak i bez, pasy krótkie, pasy na metry, pasy samozaciskowe, automatyczne, jednoczęściowe, wąskie i małe. Każdy z zainteresowanych klientów z pewnością znajdzie w naszej ofercie coś, co zwróci jego uwagę oraz zadowoli ceną i jakością.

Pasy transportowe z napinaczem

Pasy transportowe z napinaczem nazywane są inaczej pasami dwuczęściowymi. Typowy zestaw składa się z krótkiej części pasa (pas z napinaczem) oraz dłuższej części, czyli taśmy. Tego typ pasy transportowe śmiało można stosować podczas transportu, jednak tylko tam, gdzie posiadamy dwa punkty zaczepienia. Mogą być używane zarówno do zabezpieczania ciężkich, jak i lekkich transportów. Pasy z napinaczem cechują się dużą wytrzymałością – od 4,5 do 7 ton. Wykonywane są w zgodzie z unijnymi restrykcjami, dlatego można ich używać bez obaw o jakiekolwiek kontrole podczas transportu.

Pasy transportowe bez napinacza

Pasy transportowe bez napinacza bardzo często zwane są pasami solo. Zbudowane są z wysokiej jakości komponentów. Pas ten sam w sobie nie stanowi środka mocującego. Warto zainwestować w pasy bez napinacza, jeśli na magazynie posiadamy sporo napinaczy, jednak wszystkie pasy zostały już doszczętnie wyeksploatowane. Nawet jeśli nie zakupisz u nas kompletu pasów transportowych z napinaczem, pasy solo posiadają specjalny atest, który mówi o ich prawidłowym wykonaniu oraz sprawdzeniu przed wdrożeniem do sprzedaży.

Pasy transportowe krótkie

Pasy transportowe krótkie to nic innego jak część pasa z napinaczem. Jest to produkt dedykowany klientom, którzy mają na stanie pasy długie, solo, jednak brakuje im do kompletu sprawdzonych, wysokiej jakości napinaczy. Oferowane przez nasza firmę pasy krótkie dostępne są w wielu różnych kolorach, a przy okazji spełniają wszystkie potrzebne normy.

Pasy transportowe na metry

W naszym sklepie bez problemu zakupisz pasy transportowe na metry. Wszystko zależy od osobistego zapotrzebowania. Lepiej wybrać pas transportowy dokładnie dopasowany do potrzeb, niż podczas załadunku męczyć się z jego nadmierną długością. Pasy transportowe na metry to świetna opcja zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

Pasy transportowe automatyczne

Pasy transportowe automatyczne to proste w obsłudze i w pełni bezpieczne produkty, które wyposażone zostały dodatkowo w automatyczny zwijak. Oznacza to, że po każdym użytkowaniu nie trzeba samodzielnie męczyć się ze zwinięciem pasa. Wręcz przeciwnie – wykona to za nas wbudowany mechanizm. Zwijacz pozwala na szybkie zabezpieczenie towaru oraz transportowanych przedmiotów. To rozwiązanie konstrukcyjne pozwala także na pozbyciem przeszkadzających części pasa – całość jest estetycznie zwinięta.

Pasy transportowe jednoczęściowe 

Pasy transportowe jednoczęściowe nazywane są także często pasami do opasania czy pasami ściągającymi. Działają na zasadzie bardzo podobnej do paska do spodni. Pasów jednoczęściowych używa się zazwyczaj wtedy, kiedy brakuje odpowiednich punktów zaczepienia podczas ładowania towaru. Zazwyczaj przydają się na przyczepkach, a także w przypadku, kiedy próbujemy dołączyć jeden ładunek do palety, by połączyć je w całość. Pasy ściągające dostępne są w różnych rozmiarach, jednak najczęściej oferowana szerokość to 25 mm, 35 mm, 50 mm. 

Pasy transportowe małe

Małe pasy transportowe idealnie sprawdzają się podczas mocowania bagażu czy też do porządkowania przestrzeni roboczej. Charakteryzują się niską ceną oraz prostą budową. Oferowane są w różnych kolorach. Mogą sprawdzić się także w ogrodzie, jak i magazynie. Wytrzymałość małych pasów transportowych wynosi od 150 do 1000 kg.

Pasy transportowe samozaciskowe

Pasy transportowe samozaciskowe to fantastyczny produkt, który gwarantuje doskonałe zabezpieczenie towaru oraz zacisk bez ingerencji człowieka. Są niezwykle silne, wytrzymałe, a ponadto dostępne w wielu ciekawych barwach.

Pasy transportowe wąskie

Pasy transportowe wąskie idealnie sprawdzają się podczas mocowania niewielkich ładunków. Zazwyczaj pasy te charakteryzują się małą szerokością, ok. 25 mm, 35 mm. Pasy transportowe wąskie nazywane są inaczej paskami bagażowymi, gdyż to właśnie w przypadku niewielkich, niezbyt ciężkich bagaży sprawdzają się najkorzystniej.

Pasy transportowe cena

Pasy transportowe z atestem wąskie to koszt zaczynający się od kilkudziesięciu złotych. Jeśli zaś mowa o bardziej profesjonalnych pasach transportowych, za jeden komplet zapłacimy znacznie więcej, nawet kilkaset złotych. Z pewnością pasy transportowe na wymiar czy pasy transportowe z klamrą także będą dość drogie, jednak czasem warto zainwestować znacznie więcej i cieszyć się wyjątkową jakością.

Pasy transportowe jak zapinać

Pasy transportowe należy zapinać zgodnie z dołączoną instrukcją. W przypadku pasa z napinaczem wystarczy dłuższą część przełożyć nad ładunkiem, hak zaczepić o zaczep bądź ramę, a następnie naciągnąć taśmę. Hak drugiej, krótsze części należy również zaczepić, a końcówkę taśmy wprowadzić trzeba od spodu w szczelinę napinacza. Po tych czynnościach wystarczy nawinąć taśmę na bęben przy pomocy rączki napinacza. Całość nie może przeszkadzać, pas nie może zwisać, gdyż może tworzyć zagrożenie.

Pasy transportowe producent

Pasy transportowe produkcja to bardzo ważna rzecz, etap, który świadczy o wytrzymałości pasa oraz o jego skuteczności. Pasy transportowe Future Logistic to wyjątkowe produkty, które sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji.

Pasy transportowe oznaczenia

Pasy transportowe – przepisy dokładnie mówią o tym, jak powinny być produkowane pasy oraz jakim normom odpowiadać. Dobre pasy transportowe oznaczane są specjalnymi znakami, które są gwarancją, iż normy te zostały spełnione. Jeśli pas transportowy posiada oznakowanie EN-12195-2 oznacza to, że został wyprodukowany zgodnie z normą.

Pasy transportowe sklep

W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości pasy transportowe, które równocześnie sprawdzą się magazynach, podczas przechowywania, podczas przewożenia towarów oraz w innych, bardzo istotnych sytuacjach. Jeśli chcesz być zadowolony z posiadane pasu transportowego, koniecznie skorzystaj z naszej oferty!

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie