Pas transportowy 6m

Szczegóły dotyczące produktu

Pas Transportowy

Wysokiej jakości poliestrowe pasy transportowe produkowane przez Polskiego Producenta wykorzystują właściwości poliestru, który jest odporny na kwasy i zasady w średnich stężeniach. Dodatkowo poddany został impregnacji, co uodparnia taśmę na ścieranie. Ponadto pasy są odporne na butwienie, nie rdzewieją i prawie nie przyjmują wilgoci. Dzięki ich niskiej wadze są one poręczne i dają się łatwo zastosować. Między innymi to właśnie te zalety, oraz wysokiej jakości komponenty sprawiły że nasz pas pięciotonowy zdobywa z roku na rok miano “Złotego Pasa” przyznawanego przez kwartalnik “Towary Niebezpieczne”.

Pasy transportowe zgodne z normą:PN – EN 12195 – 2

Parametry techniczne:

  • 5000 *2 – częściowy
  • LC 2500 daN, Stf 300daN, 50mm, PES,
  • Taśma standard
  • Hak profilowy, cz. Krótka 0,3m
  • Długość: 6 m
  • Szerokość: 50 mm

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie

Szukasz największego wyboru profesjonalnych pasów transportowych? Chcesz kupić wyjątkowy produkt od najlepszego producenta z branży? Świetnie się składa! Poznaj właściwości pasa transportowego o długości 6 m. Zobacz, że to jest właśnie ten produkt, którego szukasz!
Wysokiej jakości poliestrowe pasy transportowe produkowane przez Polskiego Producenta wykorzystują właściwości poliestru, który jest odporny na kwasy i zasady w średnich stężeniach. Dodatkowo poddany został impregnacji, co uodparnia taśmę na ścieranie. Ponadto pasy są odporne na butwienie, nie rdzewieją i prawie nie przyjmują wilgoci. Dzięki ich niskiej wadze są one poręczne i dają się łatwo zastosować. Między innymi to właśnie te zalety, oraz wysokiej jakości komponenty sprawiły, że nasz pas pięciotonowy zdobywa z roku na rok miano “Złotego Pasa” przyznawanego przez kwartalnik “Towary Niebezpieczne”.
Pasy transportowe zgodne z normą:PN – EN 12195 – 2
Parametry techniczne:
– 5000 *2 – częściowy
– LC 2500 daN, Stf 300daN, 50mm, PES,
– Taśma standard
– Hak profilowy, cz. Krótka 0,3m
– Długość: 6 m
– Szerokość: 50 mm