Pas transportowy 8m

Szczegóły dotyczące produktu

Pas Transportowy

Wysokiej jakości poliestrowe pasy transportowe produkowane przez Polskiego Producenta wykorzystują właściwości poliestru, który jest odporny na kwasy i zasady w średnich stężeniach. Dodatkowo poddany został impregnacji, co uodparnia taśmę na ścieranie. Ponadto pasy są odporne na butwienie, nie rdzewieją i prawie nie przyjmują wilgoci. Dzięki ich niskiej wadze są one poręczne i dają się łatwo zastosować. Między innymi to właśnie te zalety, oraz wysokiej jakości komponenty sprawiły że nasz pas pięciotonowy zdobywa z roku na rok miano “Złotego Pasa” przyznawanego przez kwartalnik “Towary Niebezpieczne”.

Pasy transportowe zgodne z normą:PN – EN 12195 – 2

Parametry techniczne:

  • 5000 *2 – częściowy
  • LC 2500 daN, Stf 300daN, 50mm, PES,
  • Taśma standard
  • Hak profilowy, cz. Krótka 0,3m
  • Długość: 8 m
  • Szerokość: 50 mm

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie

503 916 152

biuro@futurelogistics.pl

Szukasz najbogatszego wyboru profesjonalnych i w pełni niezawodnych pasów transportowych? Świetnie się składa! W ofercie naszej firmy znajdziesz wysokiej jakości produkty, które spełnią Twoje wszystkie oczekiwania. Poznaj chętnie kupowany pas transportowy o długości 8 m.
Wysokiej jakości poliestrowe pasy transportowe produkowane przez Polskiego Producenta wykorzystują właściwości poliestru, który jest odporny na kwasy i zasady w średnich stężeniach. Dodatkowo poddany został impregnacji, co uodparnia taśmę na ścieranie. Ponadto pasy są odporne na butwienie, nie rdzewieją i prawie nie przyjmują wilgoci. Dzięki ich niskiej wadze są one poręczne i dają się łatwo zastosować. Między innymi to właśnie te zalety, oraz wysokiej jakości komponenty sprawiły, że nasz pas pięciotonowy zdobywa z roku na rok miano “Złotego Pasa” przyznawanego przez kwartalnik “Towary Niebezpieczne”.
Pasy transportowe zgodne z normą:PN – EN 12195 – 2
Parametry techniczne:
– 5000 *2 – częściowy
– LC 2500 daN, Stf 300daN, 50mm, PES,
– Taśma standard
– Hak profilowy, cz. Krótka 0,3m
– Długość: 8 m
– Szerokość: 50 mm