Regały paletowe

Szczegóły dotyczące produktu

Regały Paletowe

Uniwersalny system regałów paletowych rzędowych.

Regały paletowe: składają się z bocznych stojaków z belkami wzdłużnymi i poprzecznymi, służącymi jako podstawa do składowania towarów na palecie. Do ich obsługi wykorzystywane są wózki widłowe podnośnikowe, przy doborze których należy zwrócić uwagę na ich korytarz roboczy.

Regały paletowe są idealnym wyborem w przypadku potrzeby składowania produktów umieszczonych na paletach. Regały mogą być dowolnie dostosowywane do objętości i ciężaru ładunku jak również do wielkości magazynu. Zmienna konfiguracja regałów to niewątpliwy atut tego produktu.

Oferowane przez nas regały magazynowe produkowane są zgodnie z międzynarodowymi normami konstrukcyjnymi:
FEM, PN-EN 15512, PN-EN 15095, PN-EN 15620, PN-EN 15629, PN-EN 15635

Korzyści:

 • ‎Łatwa dostępność części
 • Możliwość zastosowania szerokiej gamy akcesoriów dodatkowych takich jak:
  • zabudowa siatkowa
  • belki poprzeczne
  • osłona słupa
  • boczna osłona ramy
  • terminal paletowy
  • separator ramkowy podwieszany
  • stelaż do szpuli i bębnów kablowych
 • Możliwość konfiguracji poziomów belkowych co 50 mm
 • Wysokość RAM do 12 metrów
 • Nośność RAM do 20 ton
 • Produkt Polski

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Regały na palety

Regał na palety to wyjątkowa konstrukcja, która pozwala na składowanie produktów spaletyzowanych. Nie wszystkie produkty nadają się do palet, tak samo jak nie wszystkie regały są w stanie pomieścić palety. Z tego właśnie powodu powstały specjalne regały na palety, które znajdziesz w naszej firmie i z łatwością zamówisz!

Regały magazynowe paletowe

Regał magazynowy paletowy to fantastyczne rozwiązanie, jeśli konieczne jest składowanie różnorodnych towarów ułożonych na paletach. Regały stworzone z myślą o paletach posiadają szerokie spektrum dodatków oraz profili, które pozwalają na optymalne umieszczenie każdego towaru. W przypadku regałów paletowych możemy cieszyć się możliwością dostosowania każdego ładunku zarówno pod względem wagi, jak i wymiarów. Regały tego typu pozwalają na łączenie z poziomami do ręcznej kompletacji zamówień.

Regał paletowy ramowy

Regały magazynowe na palety, to regały ramowe, które cechują się nietuzinkową uniwersalnością. Są one najczęściej użytkowanym systemem regałowym. Pozwalają na przechowywanie praktycznie każdego rodzaju ładunków. Są elastyczne – można je w łatwy sposób łączyć, jak i demontować. Konfiguracji jest mnóstwo, dzięki czemu regał ramowy może być najlepiej dostosowanym do indywidualnych potrzeb magazyniera. Niskie koszty jakie towarzyszą regałom ramowym są kuszące. W naszym sklepie bez problemu zamówisz regały paletowe ramowe i z pewnością będziesz z nich w pełni zadowolony.

Regały paletowe wjezdne

W przestrzeniach magazynowych, gdzie potrzebne jest wykorzystanie praktycznie maksimum przestrzeni, najlepiej sprawdzą się regały paletowe przejezdne. Odpowiednia konstrukcja pozwalająca na wjazd wózków widłowych pomiędzy ramami to jedna z zalety regałów przejezdnych. Palety z towarami zazwyczaj układane są na specjalnych szynach odkładczych, który z kolei wsparty jest na specjalnych konsolach. Regały wjezdne są idealne dla produktów jednorodnych o niskiej rotacji. Świetnie sprawdzają się w magazynach sezonowych.

Regały paletowe rzędowe

Regały paletowe rzędowe dają bardzo szybki dostęp do towarów. Posiadają prostą konstrukcję, która składa się z dwóch słupków, specjalnych stężeń oraz trawersów. Idealnie nadają się do przechowywania najróżniejszych towarów, które osadzone są na paletach. Jedyny wymóg, jaki dotyczy regałów tego typu jest równomierne rozłożenie masy na trawersach.

Regały paletowe przepływowe

Regały paletowe przepływowe pozwalają na składowanie z wykorzystaniem specjalistycznych bieżni wałkowych. Palety przemieszczają się po nich pod wpływem siły grawitacji. Obsługiwać ten typ regału można niezależnie z obydwu stron. Całość gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa, a wszystko to dzięki oddzieleniu strefy załadowczej od wyładowczej. Bieżnia, po której kierowany jest towar na paletach, skonstruowana jest z ramy z wałkami oraz specjalnymi elementami wspomagającymi, czyli prowadnicami, wałkami hamującymi oraz separatorem bezpieczeństwa.

Regały paletowe tradycyjne

Optymalnym rozwiązaniem dla magazynów są regały paletowe tradycyjne. Umożliwiają bardzo łatwy dostęp do produktów. Są najbardziej uniwersalnym systemem, który zapewnia dostęp do każdej palety, bez wyjątków. Regały te pozwalają zmaksymalizować powierzchnię dostępną pod składowanie. Dodatkowo, wykorzystując te regały, można zastosować długie belki dla ręcznego konfekcjonowania produktów.

Regały paletowe wysokiego składowania

Regały paletowe wysokiego składowanie polecane są szczególnie w przypadku składowania towarów na paletach. Tego typu regały gwarantują bardzo szybki dostęp. Montaż ram regałów odbywa się w wykorzystaniem specjalnym nakrętek, z kolei montaż belek nie wymaga w ogóle ich stosowania. Regały paletowe wysokiego składowania są w stanie pomieścić zarówno palety tradycyjne, jak i palety Euro.

Regały paletowe przesuwne

W ofercie naszej firmy znajdziesz regały paletowe przesuwne. Są znakomitą alternatywą dla regałów paletowych rzędowych. Zastosowanie tego systemu pozwala na maksymalną oszczędność miejsca. Regały paletowe przesuwne wymagają użycia jedynie jednego korytarza.

Regały do palet

Wiele produktów składowanych jest bezpośrednio na paletach, dlatego nieodzownym elementem wyposażenia wielu magazynów są właśnie regały paletowe. W naszej firmie znajdziesz ciekawą ofertę właśnie tego typu regałów.

Regały paletowe cennik

Regały paletowe – cena waha się pod względem różnych czynników. Mogą one być wytwarzane z bardziej, lub mniej odpornych materiałów. Ponadto regały paletowe są wyższe lub niższe, szersze, węższe, a ponadto różnią się między sobą zastosowaną technologią.

Regały paletowe producent

Producent regałów paletowych powinien zwracać uwagę na jakość materiałów. Muszą one bowiem zapewniać odpowiednią nośność dla przechowanych towarów. W naszej firmie zamówisz bez problemu wysokiej jakości regały paletowe, które z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Regały paletowe wymiary

Regały paletowe rzędowe – wymiary tych produktów mogą się od siebie różnić, w zależności od tego, czego potrzebuje konkretny klient. Regały paletowe mogą być produkowane na wymiar, jednak oferta regałów paletowych jest tak duży, że każdy znajdzie coś idealnego dla swojego magazynu.

Montaż regałów paletowych

Jeśli nie jesteś pewien, jak powinien wyglądać montaż regałów paletowych, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Nie tylko zagwarantujemy Ci regały najwyższej jakości, wykonane z odpornych, trwałych materiałów, które posłużą do magazynowania wiele lat, ale również przyjedziemy i zamontujemy je w Twoim magazynie!

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie