Regały półkowe

Szczegóły dotyczące produktu

Regały Półkowe

Regały półkowe Future Logistics są wykorzystywane do składowania ładunków kartonowych lub pojemnikowych przeznaczonych do kompletacji.

Posiadają możliwość łączenia pod kątem 90 stopni.

Mogą być wykorzystane w formie przepływowej (łoża rolkowe) co zapewnia idealną rotacje towaru (system FIFO). Towar na wejściu jest pobierany jako pierwszy na wyjściu.

System regałów półkowych Future Logistics jest systemem wszechstronnym. W ofercie znajdą Państwo również regały przeznaczone do składowania opon.

Dodatkowa opcją jest wykładzina antypoślizgowa, zabezpieczająca ładunek przed przesuwaniem.

System umożliwia zbudowanie konstrukcji antresoli (podłoga + drugi poziom regałów).

Produkowane w Europie, co gwarantuje, że jest to system najwyższej jakości, gwarantujący trwałość i wytrzymałość.

Wszystkie produkty wykonane są z zimno giętej stali cynkowanej certyfikowanej zgodnie z normą EN 10204 3.1

Doświadczenie – blisko 50 lat na rynku
Technologia – własne centrum projektowe, badań i rozwoju produktu

Produkt Certyfikowany

Wysoka jakość regałów półkowych Future Logistics potwierdzona certyfikatami m.in. ISO: 9001, ISO: 14001, BS OHSAS 18001-certyfied by RINA

Parametry techniczne:

Dostępna wysokość ramy regału:

 • 1972 mm
 • 2500 mm
 • 3028 mm
 • 3952 mm
 • 4480 mm
 • 4500 mm
 • 5008 mm

Dostępna głębokość półki:

 • 320 mm
 • 400 mm
 • 500 mm
 • 600 mm
 • 700 mm
 • 800 mm

Dostępna długość półki:

 •  900 mm
 • 1050 mm
 • 1200 mm
 • 1350 mm
 • 1500 mm
 • 1650 mm
 • 1800 mm

Obciążenie ramy do 3600 kg

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Regały półkowe opis

Regały półkowe w magazynie to produkty, które odgrywają bardzo ważną rolę. Służą do przechowywania najróżniejszych przedmiotów, rzeczy, dodatków, małych i dużych elementów. Regały półkowe świetnie spisują się podczas składowania lżejszych rzeczy lub produktów średniej wagi. Jest to rozwiązanie, które zapewnia człowiekowi łatwy dostęp do produktów, nie trzeba się zbytnio gimnastykować. Ponadto, półkowe regały są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Można śmiało je modyfikować oraz stosować je zarówno na dużych przestrzeniach, jak i w nieco mniejszych. Regały półkowe oferowane przez naszą firmę to produkty cechujące się kompaktową budową oraz spełnianiem wszystkich możliwych norm wobec obciążeń i pojemności.

Regały półkowe magazynowe

Regały półkowe składają się z ramy, która tworzona jest zazwyczaj z wytrzymałych profili stalowych. Wykorzystuje się je z myślą o maksymalnie średnim ładunku. Zastosowanie takiej konstrukcji sprawia, że całość jest dostatecznie sztywna i solidna. Regały półkowe magazynowe to unikalny, wszechstronny oraz jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów na przechowywanie towaru.

Regał ramowy półkowy

Regały ramowe półkowe składają się ze specjalnie zaprojektowanej ramy, która zapewnia im sztywność oraz wytrzymałość. Tego typu regały nie chwieją się, nie sprawiają wrażenia, jakby miały zaraz zapaść się wraz z produktami, które znajdują się na półkach. Półki do magazynowania w regałach ramowych zazwyczaj tworzone są z wytrzymałych płyt wiórowych, które kładzie się bezpośrednio na ramach, lub w specjalnie przygotowanych rowkach gwarantujących stabilność podłoża.

Regały półkowe metalowe

Regały półkowe metalowe z naszej oferty osiągają znacznie lepsze parametry przechowywania. Doskonale spisują się podczas składowania towarów niepaletyzowanych. Świetnie wpasowują się do magazynów, ale równie dobrze można je stosować w biurach, archiwach, sklepach czy hurtowniach. Regały metalowe dedykowane są przechowywaniu narzędzi, kartonów, części urządzeń oraz maszyn, a także innych elementów, których gabaryty uniemożliwiają ich paletyzację.

Regały stałe ramowe półkowe

Regały półkowe w magazynie stałe ramowe półkowe to regały, wśród których można wyodrębnić te obsługiwane ręcznie, jak i te, które wymagają specjalnego sprzętu mechanicznego. Regały stałe świetnie spisują się w magazynach technicznych przedsiębiorstw, w bibliotekach, archiwach i biurach, a także w specjalnych salach sprzedażowych oraz zapleczach magazynowych różnych sklepów.

Lekkie regały półkowe

Lekkie regały półkowe są dość specyficznym produktem w naszej firmie. Dedykowane są przechowywaniu jedynie lekkich produktów, których waga jest odpowiednio zoptymalizowana. Regały lekkie to podstawowy system ręcznego składowania i archiwizowania. Świetnie sprawdzają się podczas przechowywania dokumentów w segregatorach, książek w bibliotekach. Lekkie regały to możliwość bardzo łatwej i szybkiej modyfikacji, natychmiastowej rozbudowy, a wszystko według konkretnych potrzeb.

Regały półkowe ocynkowane

Regały półkowe ocynkowane to wszechstronny regał, niezwykle ekonomiczny, który charakteryzuje się posiadaniem metalowych półek. Z pewnością jednym z atutów tego rodzaju regałów są bardzo szerokie parametry półek, a ponadto możliwość modyfikowania długości czy szerokości. Regały ocynkowane doskonale się prezentują, są eleganckie, a przy okazji bardzo wytrzymałe, dzięki czemu można przechowywać na nich sporo różnych rzeczy.

Regały półkowe do ciężkich ładunków

Regały półkowe do ciężkich ładunków pozwalają na szybkie składowanie oraz swobodny dostęp do produktów o dość dużej masie. Regały te charakteryzują się łatwym montażem oraz demontażem, a także różnymi poziomami nośności, które można dostosowywać według własnych preferencji. Sprawdzają się rewelacyjnie, jeśli w magazynie jest duża rotacja ciężkich produktów. Regały te umożliwiają instalację dodatkowych elementów, w tym schodów czy pomostów.

Regały półkowe przepływowe

Regały półkowe przepływowe to fantastyczne rozwiązanie, jeśli mamy do czynienia z dużą rotacją składowanego towaru. Wyposażone są w specjalne bieżnie rolkowe, których nachylenie umożliwia swobodne przesuwanie się towarów. Regały tego typu eliminują czynności związane z uzupełnianiem zapasów, a ponadto znacznie skracają czas przygotowywania zamówień. Regały przepływowe pozwalają także uniknąć konieczności zbyt częstego przemieszczania się personelu.

Regały półkowe skręcane

Regały półkowe skręcane to żadna nowość w naszej firmie. Przyjeżdżają na miejsce w częściach i wymagają odpowiedniego skręcenia, by mogły przechowywać towar. Zazwyczaj nie są to zbyt masywne regały, przez co również nie są w stanie przechowywać zbyt dużych obciążeń – raczej warto stawiać na nich nieco mniejsze, lżejsze ładunki.

Regały półkowe wysokiego składowania

Regały półkowe wysokiego składowania to fantastyczny sposób na składowanie pokaźnej ilości towarów. Sprawdzają się rewelacyjnie w magazynach automatycznych, gdzie możliwe jest w pełni bezpieczne i ekonomiczne przechowywanie zarówno towarów niespaletyzowanych, jak i spaletyzowanych.

Regały półkowe z wysuwanymi półkami

Regały magazynowe z wysuwanymi półkami charakteryzują się niezwykle wytrzymałą konstrukcją. Jest ona wymagana, gdyż zazwyczaj składuje się na nich dość ciężkie rzeczy. Dają możliwość zabudowy szeregowej. Posiadają półki ze specjalnymi przetłoczeniami, które zabezpieczają towar przed niekontrolowanym zsunięciem się. Dodatkowo wyposażone są w specjalną blokadę, która nie pozwoli na wysunięcie się dwóch półek jednocześnie.

Regały do magazynu półkowe

W magazynach królują regały półkowe, które są w stanie pomieścić sporą ilość towarów. Tego rodzaju regały można spotkać w każdym magazynie, począwszy od tradycyjnego, po zmechanizowany i zautomatyzowany. Doskonale radzą sobie nawet w towarzystwie regałów wspornikowych i paletowych.

Regały półkowe ceny

Regały półkowe cena zależy od wielkości danego regału oraz jego konkretnego rodzaju. Do najdroższych należą regały półkowe wysokiego składowania oraz regały z wysuwanymi półkami.

Regały półkowe producent

Warto wybierać regały od sprawdzonych producentów wykorzystujących jedynie najwyższej jakości materiały. Przykładem jest nasza firma, gdzie znaleźć możesz idealne regały półkowe do własnego magazynu.

Regały półkowe sklep

Regały półkowe śmiało zamówisz w naszym sklepie. Zapoznaj się z ofertą, zapisz własne wymagania na kartce i skontaktuj się z nami w celu omówienia Twoich potrzeb!

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie