Regały półkowe

Szczegóły dotyczące produktu

Regały Wspornikowe

Regały wspornikowe Future Logistics najlepiej sprawdzają się przy składowaniu długich ładunków, jak np.: rury, płyty, arkusze blach. W zależności od ciężaru ładunku można zastosować lekki, średnio ciężki lub nawet ciężki wariant systemu. Każdy z wariantów umożliwia składowanie jedno lub dwustronne.

Regały wspornikowe są projektowane, produkowane i montowane zgodnie z europejskimi normami.

Podstawowe parametry regałów wspornikowych:

  • Wysokość regału 2 800 – 12 000 mm
  • Długość wspornika (głębokość regału) 500 – 2 200 mm
  • Regulacja wysokości wsporników co 100 mm
  • Rozstaw kolumn 700 – 2 000 mm
  • Wykończenie powierzchni lakierowanie proszkowe lub cynkowanie ogniowe

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Regał wspornikowy

Regały wspornikowe to kolejna oferta dla magazynów, hal produkcyjnych, gdzie potrzebne jest sporo miejsca do przechowywania i magazynowania różnorodnych produktów. Regały wspornikowe to konstrukcja skręcana spawanych elementów, która pozbawiona jest jakichkolwiek elementów pionowych w czole. Regały wspornikowe doskonale sprawdzają się podczas składowania długich i bardzo długich ładunków. Regały te doskonale spisują się podczas magazynowania profili, drewna budowlanego, rur, a wszystko to dzięki niezwykle stabilnym konstrukcjom pozwalającym jednocześnie zaoszczędzić sporo miejsca oraz będących w stanie przenosić naprawdę duże ciężary.

Regały wspornikowe charakteryzują się dość prostą konstrukcją. Nasze regały wspornikowe skonstruowane zostały z dwuteowników stanowiących słupy oraz przykręconych do nich wsporników. Całość została dokładnie przemyślana, dzięki czemu jest w stanie przenosić zadane obciążenia. Sztywność konstrukcji zapewniają dodatkowe stężenia pionowe, które mocuje się pomiędzy słupami regałów.

Jeśli chcesz całkowicie odmienić oblicze swojego magazynu, koniecznie postaw na regały wspornikowe, które w praktyce sprawdzają się rewelacyjnie, a ponadto gwarantują, że zagospodarowanie przestrzeni będzie o wiele łatwiejsze i praktyczniejsze. Regały wspornikowe to sposób na proste i niezwykle efektywne składowanie, dzięki zastosowaniu wielu poziomów. Swobodny dostęp, bezpieczna oraz bezproblemowa obsługa to zalety regałów wspornikowych.

Regał wspornikowy przejezdny

Regały wspornikowe przejezdne to typ regałów wspornikowych, które nie wymagają tworzenia specjalnych korytarzy pomiędzy nimi. Ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że można cieszyć się znacznie efektywniejszym wykorzystaniem przestrzeni w stosunku do tradycyjnych regałów stacjonarnych, które nie mają możliwości zmieniania swojego miejsca. Regały wspornikowe jezdne można podzielić na te, które napędzane są ręcznie oraz na te, które sterowane są elektrycznie. Ręczne regały obsługiwane są za pomocą specjalnego mechanizmu korbowego i przekładni łańcuchowej. Regały wspornikowe jezdne napędzane elektrycznie działają przy pomocy specjalnego motoreduktora.

Regały wspornikowe przejezdne sytuowane są w specjalnych wózkach, które poruszają się po zatopionych w posadzce szynach. Całość sprawdza się doskonale zarówno w mniejszych, jak i większych magazynach i hala przemysłowych. Z pewnością regały wspornikowe przejezdne pozwalają na wygospodarowanie dostatecznej przestrzeni i znacznie efektywniejsze jej zagospodarowanie.

Regały magazynowe wspornikowe

Regały magazynowe wspornikowe charakteryzują się dużą różnorodnością i szerokimi możliwościami zastosowań. Brak skrajnych słupów, tak jak i brak przednich słupów to znacznie mniejsza liczba ograniczeń. Można więc składować na nich towary bez ograniczeń, jeśli chodzi o wymiary. Duża rozpiętość wymiarowa regałów pozwala na instalowanie ciągów wspornikowych o nieskończonej długości. Jedyne, co nas ogranicza to powierzchnia magazynowa w specjalnie zaprojektowanym budynku. Swoboda kształtowania przestrzeni magazynowej to kolejna zaleta, jaka towarzyszy wykorzystaniu regałów magazynowych wspornikowych. Tego rodzaju produkty pozwalają na instalację dodatkowych gniazd składowania oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni. Regały wspornikowe gwarantują bardzo prostą obsługę. Wszystkie ładunki, jakie ostatecznie trafiają na regały wspornikowe są doskonale widoczne z poziomu człowieka, a przy okazji łatwo dostępne. Można manipulować nimi ręcznie, ale równie dobrze możemy korzystać z wózków widłowych, układnic oraz suwnic.

Regały wspornikowe cena

Regały wspornikowe mogą być jednostronne lub dwustronne. Mogą odznaczać się różnymi wymiarami, głównie chodzi tutaj o rozpiętość słupów w osi. Ponadto, istotną rolę odgrywa długość ramienia, czyli wspornika. Do konstruowania regałów wspornikowych niezbędne są materiały najwyższej jakości, które odznaczać się będą nietuzinkową wytrzymałością oraz trwałością. Regały tego rodzaju muszą unieść znaczne obciążenia, dlatego powinny być konstruowane z należytą dokładnością i starannością. Najczęściej regał wspornikowy jednostronny z tradycyjnym rozstawem osi wynoszącym ok. 100 cm, z dwoma przęsłami to koszt wynoszący minimum 2400 zł netto.

W naszej ofercie znajdziesz nietuzinkowe, wytrzymałe regały wspornikowe, projektowane i produkowane zgodnie ze wszystkimi europejskimi normami. Regały wspornikowe Future Logistics sprawdzają się fantastycznie podczas składowania długich arkuszy blachy, rur, płyt czy prętów. Stosuje się je w przypadku towarów lekkich, średnio ciężkich, jak i bardzo ciężkich. Wszystkie materiały pochodzą z Polski, produkcja też odbywa się na terenie naszego kraju. Oferujemy podstawowe wymiary regałów wspornikowych wynoszących: wysokość od 2800 do 12000 mm. Regulacja wysokości wsporników do 100 mm. Rozstaw kolumn od 700 mm do 2000 mm. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości regały wspornikowe lakierowane proszkowo lub cynkowane ogniowo. W przypadku zapotrzebowania na inne wymiary, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia parametrów zamówienia oraz ceny.

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie