Antresola biuro

Zajmujemy się tworzeniem antresoli biurowych, które pomagają bardziej komfortowo i funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń do pracy. Antresola to wiele dodatkowego miejsca, w których można wygodnie wygospodarować biuro czy pokój dla administracji. Teraz wszystko, co ważne, może być w jednym miejscu, a nadal zachowana jest prywatność i podział miejsc pracy.

Antresola biurowa to przestrzeń, która powstaje na kondygnacji biurowej. Może być ona wykorzystywana na bardzo wiele sposobów. Sprawdzi się właściwie do wszystkiego, od dodatkowego miejsca do przechowywania po pokój socjalny. Najczęstszym zastosowaniem antresoli biurowej jest natomiast przestrzeń magazynowa. Dzieje się tak dlatego, że może pomieścić wiele przedmiotów przy odpowiedniej aranżacji przestrzeni. Ma również potencjał do wykorzystania na takie cele, jak pokoje socjalne lub małe sale konferencyjne, ale jest to mniej powszechne niż używanie antresoli do przechowywania.

Antresole magazynowe są często używane w magazynach do przechowywania produktów. Są również powszechnie używane jako środowisko pracy dla właścicieli firm lub pracowników do wykonywania zadań, które wymagają więcej miejsca niż to, co jest dostępne na poziomie gruntu. Sprawdza się tam, gdzie hala magazynowa jest wysoka. Antresola magazynowa to kwestia do przemyślenia — rozwiązanie to ma wiele zalet. Co warto zaznaczyć, budowa antresoli magazynowej nie narzuca przeznaczenia konstrukcji jedynie w celu składowania na niej towarów. Dodatkowy poziom w magazynie może spełniać też inne funkcje. Proponujemy też podesty magazynowe, pomosty magazynowe, projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Potrzebujesz więcej przestrzeni do przechowywania? Antresole magazynowe to idealne rozwiązanie w takim przypadku. Dodatkowe miejsce jest na wagę złota.

Antresole biurowe natomiast są to wydzielone pomieszczenia albo i całe kompleksy pomieszczeń, które są zlokalizowane wewnątrz hali magazynowej albo produkcyjnej. Antresole takie mają wiele zastosowań. Służą nierzadko kadrze kierowniczej jako coś w rodzaju biura czy pokoju, mogą służyć sterowaniu produkcji albo pracownikom administracyjnym. Antresola jest łatwa w budowie. Dzięki niej nie trzeba budować nowych budynków od podstaw. Koszta się zmniejszają, a wszystkie organy firmy mogą działać obok siebie, a nie na przykład w oddzielnych miejscach. Mogą się też dzięki temu wygodnie komunikować bez potrzeby opuszczania hali czy magazynu, co ma ogromne zalety, jeśli chodzi o szybkość przepływu informacji oraz wygodę pracy.

Biuro na antresoli

Biuro na antresoli to powierzchnia biurowa na drugim piętrze budynku. Dokładnie, według definicji, antresola to górna część kondygnacji lub pomieszczenia, która znajduje się nad przedzielającym je stropem pośrednim o powierzchni mniejszej od powierzchni tej kondygnacji lub pomieszczenia, która nie jest zamknięta przegrodami budowlanymi od strony wnętrza, z którego jest wydzielona. Na tej powierzchni często aranżuje się biura, co sprawdza się szczególnie w momencie, gdy problemem jest brak miejsca. Antresola pozwala wykorzystać dostępną przestrzeń bardziej efektywnie.

Biura na antresoli są często wykorzystywane jako rozwiązanie tymczasowe dla firm, które chcą poszerzyć swoją siłę roboczą. Korzystają z nich również start-upy i małe firmy, które potrzebują większej powierzchni bez konieczności inwestowania w budowę nowego budynku. Termin „antresola” pochodzi od terminu architektonicznego, który odnosi się do każdego poziomu pośredniego między poziomem parteru lub ulicy a następnym wyższym piętrem. Jest to więc coś „pomiędzy”. Antresole często można spotkać w lokalach mieszkalnych, szczególnie tych wyższych, ale o mniejszej powierzchni. Właściciele takich mieszkań nierzadko decydują się na urządzenie na antresoli sypialni, jednak wiele zależy od dostępnej przestrzeni i przede wszystkim od pomysłu danej osoby, jak tę przestrzeń zaaranżować.

Antresola to półpiętro w budynku częściowo otwarte na powietrze, częściowo zamknięte ścianami. Termin „antresola” pochodzi od włoskiego słowa „mezzo”, co oznacza „połowa”. Antresola znajduje się na jednym lub kilku poziomach budynku i zapewnia dodatkową powierzchnię użytkową. Antresole są zwykle wykorzystywane jako ekonomiczny sposób na zwiększenie pojemności magazynowej w budynkach i pozwalają na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni pionowej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie projektu. W naszej ofercie znajdują się systemy magazynowe, przestrzeń składowania towaru, zwiększenie powierzchni magazynowej poprzez stworzenie antresoli, budowa antresoli do indywidualnych potrzeb.