Ogrodzenia magazynowe / ochronne

Szczegóły dotyczące produktu

Ogrodzenia Ochronne

Do zalet modułowego systemu ogrodzeń ochronnych zaliczamy:

  • modułowe elementy z szeroką gamą komponentów,
  • bogatą gamę akcesoriów (siatki, elementy płytowe, zamki i czujniki),
  • komponenty ogrodzeń ochronnych spełniają normy EN,
  • brak konieczności wykańczania,
  • łatwy montaż oraz demontaż,
  • prosta regulacja i wymienność elementów,
  • nowoczesny design,
  • możliwość ogrodzeń do wysokości 4,5 m.

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Ogrodzenie przemysłowe

Przejeżdżając przez podmiejskie tereny, gdzie zazwyczaj sytuowane są hale magazynowe, hale przemysłowe czy hale warsztatowe, można zauważyć, że praktycznie każdy taki obiekt jest ogrodzony. Właściciele takich inwestycji dbają o to, by nikt niepowołany nie dostał się na teren zakładu, gdyż może to grozić wypadkiem czy nieoczekiwanymi obrażeniami. Ponadto, zazwyczaj teren ten jest prywatny, a właściciele lubią dbać o swoją prywatność.

Ogrodzenia ochronne są zazwyczaj niezbędne, jeśli mówimy o halach magazynowych, parkach logistycznych czy fabrykach. Rynek oferuje wiele ciekawych rozwiązań w przypadku ogrodzeń, jednak każdy inwestor oczekuje całkowicie czegoś innego.

Duże tereny najczęściej wykorzystują ogrodzenia panelowe, które są dość tanie, a przy okazji bardzo wytrzymałe i proste w montażu. Jest t nowoczesna alternatywa dla jeszcze do niedawna sławnej siatki ogrodzeniowej. Ciekawym, jednak jednocześnie bardzo drogim i nie do końca estetycznym sposobem są ogrodzenia betonowe, zazwyczaj kreowane z gotowych przęseł.

Ogrodzenia przemysłowe cennik

Ogrodzenie przemysłowe w postaci ogrodzenia panelowego to niezbyt duży koszt. Zazwyczaj jeden metr bieżący ogrodzenia kosztuje od 50 zł. Dokładne koszty zależą jednak od wysokości całego ogrodzenia, a ponadto o jakości materiałów, jakie zostały użyte do jego wykreowania.

Ogrodzenia przemysłowe producent

Oferowane przez nas ogrodzenia przemysłowe pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów wykorzystujących w swoich fabrykach jedynie najlepszej jakości materiały. Do jednych z najlepiej znanych producentów ogrodzeń należy firma Wiśniowski – pochodzą z Nowego Sącza i to właśnie w tej firmie można zamówić ogrodzenia dostępne aż w czterech rodzajach.

Ogrodzenie ochronne

Ogrodzenia ochronne, nie ważne z jakiego materiału czy profili wykonane, ważne, by spełniały swoje zadanie oraz oczekiwania innych. Zazwyczaj jednak ogrodzenia ochronne to synonim ogrodzeń siatkowych, które stanowią barierę pomiędzy człowiekiem, a pewnym miejscem, niebezpieczeństwem. Tak jest w przypadku fabryk czy hal produkcyjnych, które mogą stanowić dla zwykłego cywila dość duże niebezpieczeństwo – wszystko zależy od tego, czym zajmuje się dana fabryka czy hala.

Ogrodzenia ochronne oferowane w naszej firmie zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Komponenty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, a szybka realizacja sprawia, że wielu klientów decyduje się właśnie na nasze usługi. Dodatkowym atutem naszych ogrodzeń ochronnych jest trwałość i wytrzymałość.

Ogrodzenia ochronne to nie tylko oferta zewnętrzna, ale również wewnętrzna. Wykorzystuje się je w magazynie, jeśli właściciel chce odgrodzić od reszty jakąś istotną maszynę czy ważny element, do którego nie powinni mieć dostępy pracownicy i osoby postronne.

Ogrodzenia magazynowe

Ogrodzenia magazynowe mogą występować razem z podmurówką lub bez. Zależy to głównie od decyzji inwestora. Zazwyczaj podmurówkę stosuje się, kiedy teren nie jest równy, a inwestor obawia się ryzyka zalania podczas silnych dreszczów. Ogrodzenie magazynowe z podmurówką to opcja dla tych, którzy nie boją się wydać pieniędzy na jej wykopanie i zalanie betonem. Ogrodzenie magazynowe bez podmurówki to także świetna opcja, głównie jeśli zależy Ci na solidnej, niewymagającej żadnych poprawek konstrukcji.

Ogrodzenia dla przemysłu

Najpopularniejszym ogrodzeniem przemysłowym jest ogrodzenie panelowe. Zaletami tego ogrodzenia jest trwałość, niezwykła łatwość i szybkość montażu oraz prosta i estetyczna forma. Tego rodzaju ogrodzenia doskonale sprawdzą się w przypadku hal magazynowych, hal przemysłowych, ale również domów jednorodzinnych. Panele dostępne są zazwyczaj z zabezpieczeniem antykorozyjnym, a to dlatego, by rdza nie pojawiła się zbyt wcześnie na tego typu produktach.

Ogrodzenie panelowe składa się ze specjalnej siatki 2D lub 3D, która mocowana jest do specjalnych stalowych słupków znajdujących się w równej odległości od siebie.

Ogrodzenia dla przemysłu to także ogrodzenia typowo frontowe. Zazwyczaj wykorzystuje się je jedynie na froncie posesji. Zazwyczaj produkowane są z blachy stalowej, profili stalowych czy aluminium. Ogrodzenie frontowe fantastycznie prezentuje się, jeśli wykonane zostało z betonu.

Nowoczesne ogrodzenie przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe nieustannie rozwiązują problem, jakim są otwarte place magazynowe, hale magazynowe, powierzchnie, na których znajdują się fabryki, obiekty wojskowe, obiekty przemysłowe i wiele więcej. Nowoczesne ogrodzenia przemysłowe charakteryzują się łatwością montażu, trwałością oraz estetycznym wyglądem. Ponadto powinny gwarantować bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wykazywać się możliwością łatwego naprawienia. Ogrodzenia przemysłowe cena to koszt rozpoczynający się od 50 zł za metr bieżący.

Ogrodzenia metalowe przemysłowe

Ogrodzenia metalowe przemysłowe to produkt dostępny w naszej ofercie. Metalowe ogrodzenie jest bardzo wytrzymałe, nawet podczas próby staranowania i dostania się na chronioną powierzchnię nie zawsze poddadzą się od razu. Metalowe ogrodzenia przemysłowe to skuteczna przeszkoda, która pasuje zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Ogrodzenia przemysłowe wewnętrzne

Modułowe ogrodzenia przemysłowe wewnętrzne to szeroki asortyment oferowany przez naszą firmę. Rozbudowany asortyment obejmuje specjalne komponenty spełniające wszystkie normy EN, montaż oraz demontaż, nowoczesny design oraz brak konieczności wykańczania. Jeśli zastanawiasz się nad zamontowaniem dobrego ogrodzenia przemysłowego wewnątrz hali produkcyjnej czy magazynu do przechowywania produktów, nie wahaj się – skorzystaj z naszej oferty.

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie

503 916 152

biuro@futurelogistics.pl