System PBI 84 Office

Szczegóły dotyczące produktu

PBI 50 Office

System profili aluminiowych typu PBI 84 Office dedykowany do zabudowy typu „open space” czy tworzenia ścianek wewnętrznych.

System daje nam możliwość zamontowania drzwi PBI 50N, drzwi całoszklanych lub drzwi płycinowych. Posiadamy dwa warianty profila głównego w formie ekonomicznej i standardowej.

Zalety systemu:

  • możliwość instalowania wypełnień o dużym zakresie grubości przy zachowaniu 38 mm szerokości konstrukcji widocznej z zewnątrz,
  • możliwość złożenia systemu w warunkach budowy,
  • możliwość zamontowania żaluzji z napędem elektrycznym oraz o sterowanych ręcznie,
  • skuteczny i łatwy sposób konstruowania połączenia typu „T”,
  • możliwość czyszczenia szyb z uwagi na zastosowanie odpowiednich klipsów,
  • możliwość prowadzenia instalacji elektrycznej.

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie

Nasze realizacje

Zobacz co już zrobiliśmy

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Ścianki biurowe

Ścianki działowe w biurze to doskonały pomysł, by dobrze zorganizować przestrzeń. System pbi 84 office to modułowy system biurowy, który można dostosować do potrzeb każdej firmy. Został zaprojektowany tak, aby był elastyczny i elastyczny, z szeroką gamą dostępnych konfiguracji.

System biurowy pbi 84 pozwala na tworzenie przestrzeni biurowych i aranżowanie ich tak, aby były wygodne dla pracowników. Sprawdza się w przestrzeniach typu open space. Z czego składa się dobrze zaprojektowane biuro? Z czterech głównych elementów: biurka, szafki, stanowiska pracy i krzesła. Biurko można skonfigurować na wiele sposobów, w tym jako biurko w kształcie litery L lub jako dwa oddzielne biurka. Regał można również skonfigurować na wiele sposobów, w tym jako otwarty regał lub jako zamknięte szafki. Stację roboczą można również skonfigurować na wiele sposobów, w tym jako stację roboczą w kształcie litery L lub jako dwie oddzielne stacje robocze.

Ścianki biurowe wolnostojące

Aranżacja otwartej przestrzeni to bardzo ważny czynnik sukcesu firmy. Może wpływać na produktywność i kreatywność pracowników. Aranżując otwartą przestrzeń, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Pierwszą rzeczą do rozważenia jest wielkość biura. Rozmiar określi, ile osób może w nim pracować i jakie meble należy zastosować.

Drugą rzeczą do rozważenia jest to, ile prywatności potrzebują ludzie, gdy pracują nad swoimi zadaniami. Niektórzy ludzie wolą pracować w bardziej prywatnym środowisku, podczas gdy inni wolą bardziej społeczne środowisko, w którym mogą wchodzić w interakcje z innymi pracownikami i wspólnie przeprowadzać burze mózgów.

Trzecią rzeczą do rozważenia jest to, czy hałas z innych biur lub źródeł zewnętrznych, takich jak ruch uliczny, budownictwo itp., będzie przeszkadzał. Jeśli tak, warto rozważyć zastosowanie odpowiednich narzędzi wygłuszających. Biurowe ścianki działowe będą w tym bardzo pomocne.

Ścianki biurowe cena

Idea wolnostojących ścian biurowych nie jest nowa. Jest już od jakiegoś czasu i nadal jest używany w wielu biurach. Ideą tego projektu jest stworzenie otwartej przestrzeni, która zachęca do współpracy i kreatywności. Ściany wolnostojące to świetny sposób na podział przestrzeni. Mogą być używane do tworzenia różnych pomieszczeń lub jako przegroda między dwiema przestrzeniami. Ściany wolnostojące zwane są również ściankami działowymi i występują w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Mogą być wykonane z drewna, metalu, szkła lub innego materiału. Oferujemy ścianki działowe szklane biurowe oraz wiele innych rozwiązań.

Biuro to miejsce, w którym ludzie spędzają większość czasu. Ważne jest, aby środowisko biurowe było wygodne i sprzyjało pracy. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest dodanie wolnostojących ścian w biurze.

Ściany wolnostojące to świetny sposób na podzielenie otwartej przestrzeni na mniejsze, bardziej prywatne przestrzenie dla różnych zespołów lub działów. Zapewniają również prywatność tym, którzy jej potrzebują, na przykład tym, którzy rozmawiają przez telefon lub prowadzą poufne rozmowy z klientami.

Przeszklenia biurowe

Szklane ściany to świetny sposób, aby przestrzeń biurowa była bardziej otwarta i sprzyjała współpracy. Dają też poczucie przejrzystości i otwartości. Zaletą wolnostojących ścian szklanych jest to, że można je zastosować w dowolnej przestrzeni biurowej, można je dostosować do potrzeb firmy i można je szybko zamontować.

Przeszklenia biurowe to rodzaj szklanej szyby, które stosuje się w biurze. Wykonany jest zwykle ze szkła i może być jedno- lub dwuszybowy. Przeszklenia biurowe mają wiele zalet, takich jak funkcja estetyczna, nadanie rysu nowoczesności przestrzeni biurowej, a także optyczne jej powiększenie. Dzięki szklanym ściankom można wydzielić na przykład mniejsze sale, w których odbywać się będą spotkania czy też praca w mniejszych zespołach. W ten sposób można też stworzyć miejsce do pracy indywidualnej, jeśli ktoś będzie potrzebować ciszy i spokoju, których nie zagwarantuje mu open space. Szklane ścianki biurowe sprawdzą się w wielu przestrzeniach.

Ścianki szklane biurowe

Ścianki działowe to świetny sposób na podział przestrzeni w biurze. Mogą służyć do tworzenia prywatnych przestrzeni dla pracowników lub mogą służyć do tworzenia otwartych przestrzeni do współpracy. Można je wykorzystać także do wielu innych celów, takich jak stworzenie sali konferencyjnej, przestrzeni biurowej, a nawet pokoju socjalnego.

Ściany działowe są zwykle wykonane ze szkła, drewna lub metalu. Najpopularniejszymi są przegrody szklane, ponieważ zapewniają dużo naturalnego światła i nie zasłaniają widoku.

Ścianki działowe do biura

Oferujemy rozwiązania takie jak:

  • ścianka działowa do biura
  • biurowe ścianki szklane
  • lekkie ścianki działowe biurowe
  • ściany działowe do biura.

Przestrzeń biurowa to miejsce, w którym ludzie spędzają większość czasu. Ważne jest, aby przestrzeń została podzielona w sposób umożliwiający jej efektywne wykorzystanie.

Istnieje wiele sposobów na podział przestrzeni w biurze. Jednym z nich jest używanie różnych kolorów dla różnych działów. Na przykład, jeśli masz dział marketingu i dział IT, możesz pomalować jedną ścianę na czerwono, a drugą na niebiesko. W ten sposób pracownicy po wejściu do biura będą wiedzieć, do którego działu się udają.

Innym sposobem na podzielenie przestrzeni w biurze jest wykorzystanie mebli, takich jak biurka i krzesła. Możesz użyć różnych kolorów dla każdego biurka lub krzesła, aby pracownicy wiedzieli, które biurko lub krzesło należy do którego działu.

Jeśli zaś biuro jest typem open space, nadal można zadbać o to, by poszczególne działy czy dani pracownicy mieli nieco swojej przestrzeni. Wystarczy posłużyć się ściankami działowymi. Można wybrać szklane ścianki działowe do biura, ale też zdecydować się na ścianki biurowe działowe z innych materiałów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? System profili aluminiowych PBI 84 Office jest przeznaczony do konstruowania ścianek wewnętrznych i zabudowy typu open space. Charakteryzuje się możliwością instalowania wypełnień o dużym zakresie grubości. Szeroka gama klipsów zewnętrznych, możliwość serwisowania (czyszczenia szyb od wewnątrz) dzięki zastosowaniu odpowiednich klipsów, możliwość prowadzenia okablowania instalacji elektrycznej, możliwość swobodnego kształtowania zabudowy dzięki połączeniom kątowym, możliwość wpinania żaluzji zarówno sterowanych ręcznie, jak i z napędem elektrycznym

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie