Zabudowy przemysłowe z płyt warstwowych

Szczegóły dotyczące produktu

Zabudowy Przemysłowe z płyt warstwowych

Ścianki przemysłowe z płyt warstwowych dzielimy na 3 grupy ze względu na rodzaj rdzenia.

Najczęściej wykorzystywanymi są:

  • Rdzeń z pianki: Rdzeń ze sztywnej, bez freonowej samo gasnącej pianki PIR/PIR+ o najkorzystniejszym współczynniku przewodzenia ciepła (λ = 0,022 W/m*K) – znacznie niższym niż w przypadku innych materiałów termoizolacyjnych.

Dostępne grubości: 60, 80, 100, 120, 140, 160 mm.

  • Rdzeń z wełny mineralnej: Najwyższe bezpieczeństwo przeciwpożarowe – dzięki rdzeniowi z wełny mineralnej, zakwalifikowanemu do grupy produktów niepalnych.Podwyższony komfort akustyczny – poprzez zastosowanie rdzenia MWF o właściwościach wyciszających.

Dostępne grubości: 60, 80, 100, 120, 140, 150, 160, 175, 200 mm.

  • Rdzeń styropianowy

Dostępne grubości: 50, 75, 100, 125, 150, 200, 250 mm.

Akcesoria: okna i drzwi PCV oraz bramy rolowane (zamawiane pod indywidualny wymiar zgodny z projektem).

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych nowoczesnych form aranżacji przestrzeni biurowej oraz magazynowej przy użyciu innowacyjnych ścianek systemowych takich jak:

  • Ścianki aluminiowe
  • Zabudowy pełne
  • Zabudowy szklane
  • Zabudowy łączone (szkło+płyta)

ŚCIANKI DZIAŁOWE ALUMINIOWE

Proponowane przez naszą firmę konstrukcje to unikalne połączenie estetyki, funkcjonalności oraz elegancji. W ofercie Future Logistics znajdziecie Państwo ścianki aluminiowe, które mogą być wykorzystywane w zabudowie zewnętrznej. Są one kompatybilne z wieloma innymi aranżacjami, co daje swobodę w projektowaniu przestrzeni.

PRODUKCJA i montaż ścianek aluminiowych, biurowych oraz stolarki aluminiowej.

ŚCIANKI BIUROWE

Odpowiednio urządzona przestrzeń pracy jest korzystna zarówno dla samopoczucia i motywacji pracowników, jak i dla działania całej firmy. Bądź, co bądź, osoba, która odczuwa komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny, wykazuje się o wiele wyższą wydajnością, a przez to również działa efektywniej. Dlatego też warto zadbać o to, aby zatrudnione u nas osoby odczuwały maksymalną wygodę. Tutaj właśnie idealnie sprawdzą się proponowane przez Future Logistics ścianki działowe biurowe. Z pomocą naszych systemów będziecie w stanie odmienić wygląd każdej przestrzeni, nie obciążając jednocześnie budżetu firmy ogromnymi kosztami związanymi z remontem i przebudową pomieszczeń.

Ścianki działowe z płyt warstwowych

Ścienne płyty warstwowe, których rdzeń tworzy pianka poliuretanowa to fantastyczne rozwiązanie, jeśli chcemy w bardzo szybkim czasie zabudować biuro, garaż czy magazyn. Płyty warstwowe są ciekawym materiałem, którego niejednokrotnie stosuje się w przypadku ścian działowych lub dachów. Jedna płyta składa się z rdzenia w postaci termoizolacji (najczęściej jest to wyżej wymieniona pianka poliuretanowa) oraz okładzin blaszanych.

Płyty warstwowe rozróżnia się na rynku tylko pod względem rdzenia. Stosuje się w nim różne typy izolacji termicznej. Może to być, poza pianką poliuretanową, styropian czy wełna mineralna. Inny materiał izolacyjny wpływa na wagę, konkretne parametry izolacji termicznej, izolacje akustyczną, ale również na reakcję wobec żywiołu, jakim jest ogień.

Ścianki działowe z płyty warstwowej są bardzo często stosowane dlatego, iż możemy w takiej sytuacji zmniejszyć koszty bezpośrednie, z którymi mamy do czynienia w trakcie budowy. Ponadto, czas samej inwestycji może być krótszy. Płyty warstwowe świetnie sprawdzają się zarówno jako okładzina zewnętrzna i wewnętrzna – stosowana najczęściej w przypadku montowania ścianek działowych. Ściany działowe z płyt wewnętrznych powstają głównie w obiektach przemysłowych, magazynowych, czy też chłodniach składowych. Materiał ten charakteryzuje się małą masą jednostkową, możliwością montażu niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, lekkiego montażu, który nie wymaga użycia sprzętów typu dźwigi oraz ogromną łatwością demontażu w razie jakichkolwiek pomyłek.

Ściany wewnętrzne z płyt warstwowych

Ściany wewnętrzne z płyt warstwowych to niezaprzeczalny hit. Rdzeń płyty warstwowej chroniony jest warstwą blachy, której grubość wynosi zazwyczaj ok. 0,5 mm lub więcej. Jeśli inwestor sobie życzy, może zamówić specjalne płyty dla swojej inwestycji, w których okładzina będzie grubsza, np. 0,7 mm. Ściany działowe z płyty warstwowej to doskonały wybór dla magazynów i hal przemysłowych, gdyż komponenty te doskonale wygłuszają. Tak stworzone pomieszczenie może z powodzeniem służyć za biuro dla pracowników, którzy muszą jednocześnie zajmować się logistycznymi sprawami i na bieżąco kontrolować pracę na hali. Ściany działowe z płyt warstwowych charakteryzują się głównie bardzo prostym, wręcz banalnym montażem, świetną izolacją cieplną oraz akustyczną, a także rewelacyjną solidnością i wytrzymałością poszczególnych elementów.

Decydując się na ściany działowe z płyt warstwowych, nie musimy martwić się wykończeniem ściany. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz intrygujących przekrojów, z których można wybrać ten najbardziej interesujący, wpadający w oko. Mnogi wybór zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Podobnie sprawa wygląda w przypadku koloru – oferujemy duży wybór, tak by stworzona przestrzeń sprzyjała codziennej pracy.

Zabudowy magazynowe hal z płyty warstwowej

Zarówno projektowanie, jak i późniejsza budowa hali magazynowej to nie lada wyzwanie. W tym przypadku rewelacyjnie sprawdzą się płyty warstwowe. Hale magazynowe tego rodzaju sprawdzają się praktycznie w każdym zakątku naszego kraju, niezależnie od tego, czy mówimy o ciepłym południu, czy chłodnej północy. Płyty warstwowe z rdzeniem z izolacji termicznej sprawdzą się wszędzie i będą stanowić doskonałe otoczenie miejsca pracy wykorzystywanego zarówno latem, jak i zimą. Najbardziej rozpowszechnionym wypełnieniem jest pianka poliuretanowa, która stanowi rewelacyjną podstawę podczas budowania hal magazynowych. Zabudowy magazynowe z płyty warstwowej opiera się na aluminiowej lub stalowej konstrukcji, które trzeba dokładnie zabezpieczyć.

Hale magazynowe wykonane z płyt warstwowych mogą być wyposażone w specjalne bramy skrzydłowe, przesuwne, segmentowe, w drzwi PCV bądź stalowe czy też w okna i instalację elektryczną. Aluminiowa konstrukcja nadająca się idealnie pod halę i płyty warstwowe, nie wymaga praktycznie w ogóle fundamentów.

Zabudowy przemysłowe hal z płyty warstwowej

Zabudowy przemysłowe z płyty warstwowej to kolejny przykład rewelacyjnego wykorzystania polecanych przez naszą firmę płyt warstwowych. Są to głównie nowoczesne obiekty, hale ocieplane, produkcyjne, warsztatowe i inne, które nie wymagają korzystania z technologii murowanej. Zabudowa z płyty warstwowej jest znacznie szybsza, przebiega w ekspresowym tempie, co jest praktycznie niewykonalne w przypadku technologii murowanej. Wylewając, murując fundamenty, wylewając betonowe stropy, trzeba odczekać po każdym etapie pewien czas, by całość dobrze związała, osiadła, i aby w późniejszym terminie nie było żadnych kłopotów z pękaniem posadzek.

W przypadku zabudowy przemysłowej z płyty warstwowej nie ma tego problemu. Wystarczy usadowić konstrukcję, a następnie wykańczać ją w swoim tempie specjalnymi płytami warstwowymi. Jeśli decydujesz się na tę technikę, zapraszamy do nas! Wyjaśnimy wszystko, co związane jest z zabudowami z płyt warstwowych, rozwiejemy każdą wątpliwość, a przy okazji zagwarantujemy profesjonalne wykonanie projektu przy wykorzystaniu naszego asortymentu. Wiadomo bowiem, że kluczowa w wielu przypadkach jest jakość!

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie

503 916 152

biuro@futurelogistics.pl