Nasza oferta

Kompleksowa oferta w jednym miejscu

Słupek blokujący

Barierka techniczna

Odbojnica typu U

Odbojnica liniowa

Odbojnica narożna

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Odbojniki przemysłowe

Odbojnice przemysłowe to produkty, które znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach. Przede wszystkim sprawdzają się podczas zabezpieczania elementów infrastruktury zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Służą jako ochrona przed zniszczeniami mechanicznymi. Odbojnice to nic innego jak specjalne bariery, charakteryzujące się dość prostym wyglądem i pomalowane na ostrzegawcze, rzucające się w oczy kolory. Świetnie sprawdzają się podczas zabezpieczania i wyznaczania ciągów komunikacyjnych. Rewelacyjnie chronią regały, filary, maszyny oraz inne elementy infrastruktury produkcyjnej, logistycznej oraz magazynowej. Odbojnice doskonale wstrzymują również pracowników przed sytuacjami, w których mogliby zrobić sobie jakąś krzywdę w miejscu pracy.

Odbojnice przemysłowe w naszej firmie oferowane są w różnych wydaniach. Oferujemy słupki blokujące, odbojnice typu U, odbojnice liniowe, odbojnice narożne, a także specjalne bramki techniczne.

Odbojnice liniowe wykorzystuje się zazwyczaj, by chronić wrażliwe urządzenia, ściany, a także do skutecznego wyznaczania wyraźnych ciągów komunikacyjnych. Niejednokrotnie spotkać je można na parkingach, a także w halach przemysłowych. Odbojnica liniowa chroni znacznie większy obszar niż tradycyjny słupek.

Odbojnica słupowa jest najczęściej stosowaną ochroną. Typowa dla parkingów, jednak równie często spotykana w zakładach przemysłowych, magazynowych, do wygradzania ciągu pieszego, zabezpieczania rur, ścian czy obok bram wjazdowych.

Odbojnica narożna typu L czy tupu U to fantastyczne zabezpieczenie narożników regałów. Tego rodzaju produkty pozwalają także na ochronę urządzeń znajdujących się na brzegach. 

Odbojnice przemysłowe elastyczne

Na rynku można znaleźć najnowsze odbojnice przemysłowe w wydaniu elastycznym. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które jednocześnie zwiększa i poprawia bezpieczeństwo, a przy okazji wpływa pozytywnie na komfort pracy. Odbojnice elastyczne świetnie spisują się w przypadku ochrony maszyn, ścian, narożników, słupów czy urządzeń. Elastyczne wydanie odbojnic są znacznie ciekawszym rozwiązaniem, niż odbojniki tradycyjne, gdyż pozwalają na absorpcję siły uderzenia. Są energochłonne, zapobiegają wielu wypadkom, a w przypadku nieuważnego wjechania w nie maszyną, nie powodują nieodwracalnych uszkodzeń. Odpowiednio umieszczona bariera elastyczna zapobiega również wypadkom drogowym. Wszystko jednak zależy od ich zastosowania, zamysłu klienta oraz montażu.

Odbojniki przemysłowe gumowe

Odbojniki przemysłowe gumowe doskonale redukują skutki uderzeń oraz drgań. Cechują się wysoką jakością, są wynikiem współpracy wielu specjalistów w zakresie skonstruowania skutecznych odbojników. Odbojniki gumowe świetnie chłoną siłę uderzenia, która następnie rozkłada się na całej powierzchni odbojnika. Niejednokrotnie ten niewinny, dość niepozorny element może sprawić, że uratowane zostanie ludzkie zdrowie, a nawet życie. Odbojniki znajdujące się w ofercie naszej firmy wykonane są ze specjalistycznej mieszanki  gum. Rewelacyjna struktura tych wyjątkowych elementów wykazuje się świetną wytrzymałością na zniszczenia mechaniczne. Ponadto, odbojniki przemysłowe są odporne także na działanie różnych czynników atmosferycznych.

Odbojnice przemysłowe stalowe

Stalowe odbojnice przemysłowe to elementy, które mogą pochwalić się szerokim zastosowaniem. Skutecznie określają strefę logistyczną, a dodatkowo fantastycznie zabezpieczają poszczególne elementy znajdujące się wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Odbojnice stalowe to gwarancja bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych i przemysłowych. Stalowe barierki, słupki czy odbojnice stanowią doskonałe zabezpieczenie ścian, regałów, narożników, a także różnych maszyn, które mają swoje stałe miejsce. Odbojnice stalowe z naszej oferty to produkty najwyższej jakości, w które warto zainwestować, jeśli boimy się o bezpieczeństwo w naszych zakładach przemysłowych i magazynach.

Odbojnice przemysłowe słupowe

Odbojnice przemysłowe słupowe wytwarzane są ze stalowych rur wysokiej jakości i o podwyższonej wytrzymałości. Zazwyczaj są koloru żółto-czarnego. Barwę nadaje się im poprzez lakierowanie proszkowe. Stosuje się również specjalne pasy odblaskowe z czarnej folii. Odbojnice przemysłowe słupowe służą zazwyczaj do odgrodzenia pewnego obszaru wewnątrz budynku magazynowego, hali przemysłowej, jak i na zewnątrz. Montuje się je za pomocą specjalnych kotew.

Odbojnice przemysłowe cena

Cena odbojnic przemysłowych słupowych zależy głównie od ich wysokości oraz średnicy. Im szersza oraz im wyższa odbojnica słupowa, tym cena rośnie. Najtańsze odbojnice tego typu kosztują zaledwie kilkadziesiąt złotych za sztukę. Odbojnice w kształcie litery L czy U są tańsze, jednak bramki czy gumowe, elastyczne odbojnice mogą być droższe, ze względu na wykorzystane materiały oraz innowacyjne technologie.

Szukasz dobrej jakości odbojnic dla swojego magazynu? Chcesz skutecznie wyznaczyć ciągi komunikacyjne, by pracownicy nie zboczyli z kursu i nie zrobili sobie krzywdy wśród maszyn? Koniecznie postaw na ofertę naszej firmy i zamów profesjonalne odbojniki przemysłowe, które pozwolą zrealizować Twój plan.

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie