Nasza oferta

Kompleksowa oferta w jednym miejscu

Ścianki przemysłowe aluminiowe

Zabudowy przemysłowe z płyt warstwowych

Ogrodzenia ochronne

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Gwarancja jakości

Ścianki przemysłowe

Choć magazyny kojarzą nam się głównie w otwartą przestrzenią w jednej wielkiej hali, czasem zdarzają się sytuacje, kiedy musi być ona podzielona. Świetnie sprawdzają się wtedy ścianki działowe przemysłowe. Niezależnie od tego, czy chodzi wygrodzenie jakiejś konkretnej przestrzeni pod biurko dla osoby zarządzającej magazynem czy o ograniczenie dostępu do pewnych miejsc, do których nie można wpuszczać maszyn. Z pomocą ścianek działowych na środku hali magazynowej można bez przeszkód wydzielić przestrzeń dla grupy pracowników, którzy zajmują się przyjmowaniem zamówień, adresowaniem przesyłek i rozliczaniem z klientami. Oczywiście ścianki działowe przemysłowe nie muszą prezentować się źle – w naszej ofercie znajdziesz rewelacyjnej jakości ścianki różnych rodzajów, które śmiało możesz wykorzystać w swoim magazynie.

Przemysłowe ścianki działowe

Ścianki przemysłowe to doskonały sposób na zabudowanie linii produkcyjnych, wykonanie specjalnych platform, jak i kabin. Można je stosować na mniejszych, jak i bardzo dużych wysokościach. Wszystko zależy od konkretnych potrzeb. Ścianki przemysłowe mogą być wykonywane na wymiar, dzięki czemu cała zabudowa będzie idealnie dopasowana do potrzeb. Przemysłowe ścianki działowe charakteryzują się ułatwionym montażem oraz bardzo łatwym dopasowaniem do indywidualnych potrzeb użytkowników. Future Logistics gwarantuje, iż oferowane ścianki działowe to wysoka jakość połączona z profesjonalną produkcją oraz bardzo przystępną ceną.

Przemysłowe ścianki modułowe

Dla zainteresowanych na rynku występują również przemysłowe ścianki modułowe, które sprawdzą się fantastycznie w magazynie typowym, budowanym również z uwzględnieniem wymiarów modułowych. Ścianki modułowe składają się z modułów, czyli identycznych wymiarowo, wielkościowo paneli. Sprawia to, że są znacznie łatwiejsze w użytkowaniu. Można zmieniać ich ustawienie pod względem własnych preferencji. Nie ma konieczności produkowania ich na wymiar, nie są stałe, nie ograniczają.

Ściany magazynowe

Ściany magazynowe pełnią bardzo ważną funkcję w takich budynkach. Pozwalają na swobodne wydzielenie przestrzeni bez stawiania ścianek murowanych, bez szkieletowych ścianek drewnianych. Wystarczy zakupić gotowe ścianki magazynowe, by cieszyć się nieco spokojniejszą częścią powierzchni. Z ich pomocą utworzyć można rewelacyjne miejsce pracy. Wykorzystując ścianki z izolacją akustyczną, nawet w bardzo głośnym magazynie można skutecznie odciąć się od dźwięków pochodzących z maszyn. 

Ścianki działowe magazynowe

Ścianki magazynowe działowe fantastycznie sprawdzają się w magazynach różnego rodzaju i zastosowania. Gwarantują optymalną ochronę maszyn, a dodatkowo wspaniale wydzielają miejsce dla pracowników. Pokoje socjalne, biurka pracownicze – dzięki ściankom działowym można cieszyć się fantastycznym miejscem, bez konieczności ciągłego sprzątania brudu pochodzącego z magazynu.

Zabudowa przemysłowa hal

Zabudowa hal przemysłowych to nieszablonowy sposób na wydzielenie zupełnie cichego biura w samym środku głośnej hali magazynowej. Choć wielu osobom wydaje się, że jest to praktycznie awykonalne, my pokazujemy, że jest zupełnie na odwrót.

Zabudowy hal przemysłowych w szybki i bardzo łatwy sposób pozwalają na wydzielenie niezwykle cichego miejsca. Gwarantują stworzenie pomieszczeń, które wymagają wprowadzenia nieco innych warunków pracy, aniżeli te, które panują w pozostałej części magazynu. Zabudowy hal zazwyczaj opierają się na ściankach magazynowych oraz działowych ściankach przemysłowych, które mogą posiadać dodatkową izolację akustyczną. Zaletą zabudowy hal przemysłowych jest doskonała izolacja akustyczna, dowolne łączenie modułów ściennych oraz uzyskanie dodatkowej przestrzeni zarówno dla człowieka, jak i dla technologii.

Ściany hal magazynowych

Zabudowa hal magazynowych składać się musi ze specjalnie zaprojektowanych ścian. Ściany magazynowe w halach muszą być wykonane z prawdziwie odpornych materiałów. Warto stawiać na ściany hal magazynowych ognioodporne, które nawet podczas wybuchu pożaru, nie poddadzą się pod naporem ognia i nie pozwolą na krzywdę ludzi znajdujących się po drugiej stronie żywiołu. Ponadto, ściany hal magazynowych powinny być wytrzymałe i nie poddawać się różnym uszkodzeniom mechanicznym, które mogą zdarzać się w takich miejscach jak magazyny. Zabudowy hal magazynowych to także trwałość – wiele lat użytkowania nie powinno wpłynąć negatywnie na ich wytrzymałość oraz jakość.

Ściany hal przemysłowych

Zabudowy przemysłowe również wymagają trwałych ścianek dobre jakości. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, warto sprawdzić naszą ofertę, która jest bardzo rozbudowana, a przy okazji znajdują się w niej wyłącznie dobrej jakości produkty. Zabudowa przemysłowa hal powinna składać się z jak najlepszych elementów, które pozwolą na swobodną i wydajną pracę zarówno maszyn, jak i ludzi znajdujących się po drugiej stronie. Oferujemy zabudowy aluminiowe, zabudowy pełne, szklane oraz łączone typu szkło+płyta. Zamawiając u nas jakąkolwiek zabudowę przemysłową czy magazynową z pewnością będziesz zadowolony z jakości produkcji, jak i montażu.

Szybki kontakt

Pamiętaj! Jeżeli masz problem jesteśmy od tego, aby Ci pomóc znaleźć rozwiązanie